(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Darabosné Lakatos Andrea Dátum: 2010-03-04 20:25:28
Lili írta ekkor: 2010-03-03 21:25:54
Mi ma foglaltuk le kb. 15-en az utazást Paraliára ! Juli 13-20 ig !:D Biztos hamarosan megtelik ne aggódj ! smile
Szia Lili! Mivel jöttök 15-en?? Busszal vagy autóval?? Mi 4-en busszal megyünk. Ti is a Grand Tours-nál foglaltatok?Melyik apartmanba lesztek?? Biztos hogy találkozni fogunk, már nagyon várom a júliust !!
Miklos Katerina Dátum: 2010-03-04 13:16:47
Szia mindenkinek jön valaki Majus 17-26??? Ki jön sopron környékéröl?? Kiváncsi lennék, hogy lesz e ismerös ;-) dv Kati
Lili Dátum: 2010-03-03 21:25:54
Mi ma foglaltuk le kb. 15-en az utazást Paraliára ! Juli 13-20 ig !:D Biztos hamarosan megtelik ne aggódj ! smile
Darabosné Lakatos Andrea Dátum: 2010-03-01 21:39:09
Vivien köszönöm szépen a válaszodat, türelmesen várom a piros kockákat és a nyaralást ! Andi
Grand Paralia Dátum: 2010-03-01 18:06:54
Darabosné Lakatos Andrea írta ekkor: 2010-02-25 14:00:47
Tisztelt Grand Tours!! Tudom, hogy korai a kérdésem, de mi van akkor, ha nem jön össze elegendő létszámú utas pl. júl 13- 20-ig??? Mert nem nagyon foglalják egyenlőre ezt az időpontot. Köszönöm: Andi
Kedves Andi! Szerintem nincs miért aggódni a július 13- 20 turnus miatt. Ez az időpont még nagyon messze van, biztos vagyok benne, hogy akkorra teljesen be fog "pirulni" a foglalásos táblázat, már csak azért sem, mert főszezonról van szó. smile Üdv. Vivien