Tisztelt Grand Tours!!
Tudom, hogy korai a kérdésem, de mi van akkor, ha nem jön össze elegendő létszámú utas pl. júl 13- 20-ig??? Mert nem nagyon foglalják egyenlőre ezt az időpontot.
Köszönöm: Andi
Kedves Andi! Szerintem nincs miért aggódni a július 13- 20 turnus miatt. Ez az időpont még nagyon messze van, biztos vagyok benne, hogy akkorra teljesen be fog "pirulni" a foglalásos táblázat, már csak azért sem, mert főszezonról van szó.

Üdv. Vivien