Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Dátum: 2008-02-11 21:58:57
A kajáról annyit,hogy a buszra szendvicset készítettünk!Meg porlevest vittünk meg konzerveket!De nem kell sok mindent vinni mert van ott Meki meg tök jó a gyros is pitában.Étteremben is kajáltunk!Egy picit drágább a kaja mint itthon de nem sokkal!Meghát egyszer van ott az ember!Te hol laksz?Én Nyíregyházán.Innen indult a busz hétfő du 15:30kor majd Debrecenből 17 körül indult tovább!És majd de 11re voltunk ott!Menjetek majd Panossal (nagyon aranyos) quadtúrára nagyon jó volt!Meg Athén is jó! smile
Dátum: 2008-02-10 17:22:12
Szia Ivett!Köszi az infót smile Már nagyon várom az utat,mert én még sohasem voltam ott,de mindenki azt mondja,hogy nagyon jó!Remélem az apartman is jó lesz!Ahha,szóval mindenkit elvisznek a saját helyére?! smile Akkor oke!:) És az árakkal kapcsolatban tudsz valamit mondani?Kaját érdemes kivinni? Köszi előre is! Bye
Dátum: 2008-02-09 13:32:22
Ja igen: a busz mindenkit a saját apartmanjához visz el! smile
Dátum: 2008-02-09 13:31:12
Szia Szabina!Mi már sokszor voltunk Parálián!Nagyon jó hely!Tavaly a Kyriaki apartmanban,azelőtt a Billysben voltunk.Meg voltunk az Alasitasban is!A busz is nagyon jó!
Dátum: 2008-02-04 16:26:34
Sziasztok! Mi idén nyáron megyünk Paraliára a Pelagos apartmanba. Van valakinek ezzel az apartmannal kapcsolatban valami tapasztalata?? És amúgy a busz érkezéskor egy helyen rak le mindenkit, vagy mindenkit elvisz a saját apartmanjába? Ez lesz az első utunk, úgyhogy kicsit izgulunk miatta smile Köszi az infót annak aki ír! Sziasztok

Kapcsolat/Elérhetőség