Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Dátum: 2007-09-30 18:19:39
Még itt vagyunk Paralián, minden nagyon szuper még mindig nagyon meleg van, eléggé le lehet barnúlni :) Panost megismertük, holnap megyünk vele quadozni :) Én is mindenkinek meleg szivvel ajánlom a grand tourst.
Dátum: 2007-09-28 11:47:20
Most olvasgattam a fórumon lévő hozzászólásokat. Mi is Sátoraljaújhelyből indultunk augusztus 20-án. Nekünk ez volt az első nyaralás Görögországban, Parálián és első ízben utaztunk a Grand Tours-szal. Egy rossz szavam nincs az egész nyaralásra. Minden nagyon szuper volt, Az utazástól nagyon féltem, hogy hosszú lesz, de sokkal jobb és kevésbé fárasztó volt, mint amire számítottam. Mi a Pelagos apartmannban laktunk, kisebb-nagyobb gondok akadtak a "lakótársakkal" de úgy gondolom a más emberek "másságát" is tolerálni szükséges. Abban biztos vagyok, hogy jövőre is a Grand Tours-szal utazunk és valószínű Görögországba. Mindenkinek csak ajánlani tudom az utazási irodát!
Dátum: 2007-09-24 15:33:06
Szia! smile Mi a 203-as szobában voltunk!A tulaj rettentő aranyos bácsi!Nem kell hinni az előre jelzéseknek,mivel nekünk is esős,felhős rossz időt írt,erre meg 30fok fölöt volt és mindig napos idő volt!estére pulcsit kellet húzni aki fázósabb!Mindenféleképpen menjetek el a Caravel apartmanba ott van Panos a pultos tud magyarul és nagyon finom koktélokat cinálok és nagyon imádnivaló is!
Dátum: 2007-09-20 21:43:42
Mi is a Kyriakiba megyünk :) Melyik szobába voltatok ? Nézte a meterológiai előrejelzést és sajna jövőhét vége fele 23-22 fok is lesz remélem, nem jól jósolták meg az időt :) estére meg 12 fokot is ír. Bár nem fog eltántorítani a rossz idő .
Dátum: 2007-09-20 15:43:24
Szia Gingin! smile Mi szept 11-től voltunk kint Paralián és igaz este lehül a levegő de viszont nappal úgy 11 órától kezdve nagyon jó idő van!!ne csüggedj le,szerintem jó idő lesz rátok!!Mi a Kyriaki apartmanba voltunk és hál' istennek minket nem értek olyan dolgok mint az előttük szóloknál!!Minden nagyon jó volt és hál' égnek rendben van az utazási iroda is!Köszönünk mindent!!

Kapcsolat/Elérhetőség