Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Dátum: 2008-02-18 20:42:08
Te rajta vagy az iwiwen? smile
Dátum: 2008-02-18 20:41:08
Igen mindenkit a saját apartmanja előtt tesz le a busz!Hát nem tudom,hogy megyünk e idén de tavaly meg előtte is voltunk!Mi augusztus közepén voltunk!Jó meleg volt!
Dátum: 2008-02-18 19:49:20
Mi június 30-án indulunk,júli 1-től 8-ig leszünk ott!Alig várom...Mindenki csak jó dolgokat mond!Jaj amúgy lehet,hogy gagyin hangzik az állandó kérdezősködésem, de akkor mikor megérkezünk,mindenkinek ott kell leszállni ahol "lakni" fog? Nem pl. egy helyen pl. a Caravelben kiraknak mindenkit?Ti/Te mész idén?Hát akkor ha lehet, én is szívesen mennék quadozni, igaz nemtudom, hogy fogok majd bírni vele:))
Dátum: 2008-02-18 19:38:55
Az nem baj,hogy nem a Caravelben szálltok meg de attól tudtok majd menni quadozni Panossal!Első este szokott megbeszélés lenni a Caravelben és ott elmondják a programokat!Jó a part is.De az a legjobb rész ahol nincs a vízben hullámfogó!Mikor mentek? smile
Dátum: 2008-02-13 17:48:15
Szia Ivett!Mi Miskolcról indulunk, előreláthatólag 1 óra körül.Hát de mi nem a Caravelben szállunk meg :( hanem a Pelagosban,ugyhogy nem tudunk menni vele quadozni.Pedig hallottam ismerősöktől hogy jó fej a Panos:))Sokan dicsérik.Már nagyon várom az utat:)És a tengerpart?Nagyon zsúfolt? köszi amúgy a sok infót!:)

Kapcsolat/Elérhetőség