(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Móri Alexandra Dátum: 2015-04-10 09:43:57
Sziasztok! Én és a párom szeptember 1-9 megyünk Paraliára nyaralni. Jön még valaki ebben az időpontban? Szeretnénk quad-ot bérelni , valaki esetleg tudja mennyi egy napra? Az Atlantis parkwievben szállunk meg . Volt már ott valaki? Milyenek a szobák? Képek alapján tetszik :)
Kriszta Dátum: 2015-04-07 12:00:17
Andi írta ekkor: 2015-04-06 20:11:05
Szia!Többször voltunk július elején mindig jó idő volt!Sőt már június végén is jó idő van! smile
Szia Andi! Köszi a választ,megnyugtattál. smile
Andi Dátum: 2015-04-06 20:11:05
Kriszta írta ekkor: 2015-03-30 16:59:17
Sziasztok! Volt már valaki júl elején Paralián nyaralni? Én 3 éve voltam augusztus végén,nagyon jó idő volt,a tenger is meleg.Most egy picit aggaszt,hogy korábban megyünk.Ha van valakinek tapasztalata,hogy mire lehet számítani július elején,azt nagyon szépen megköszönném. Előre is köszi a válaszokat. :)
Szia!Többször voltunk július elején mindig jó idő volt!Sőt már június végén is jó idő van! smile
Budai Flóra Dátum: 2015-03-31 20:03:10
Nagy Nikolett írta ekkor: 2015-03-28 18:23:48
Sziasztok!Ismeri valaki a Sky Apartman kedvezményes szobáit?Volt már valaki benne?Klíma van,de utólag gondolkodtunk,hogy lesz elég friss levegő abból a két kis ablakból?Július 7-14-ig leszünk,pont a nagy melegbe....Gondolkodtunk az Ino Apartman 204 szobán is,de olyan kevés ott a foglalás.Van valami baj azzal az Apartmannal,vagy nagyon kiesik a központtól???Először megyünk nyaralni,és kisgyerekkel,szeretnénk ha minden jó lenne...Előre is köszönöm!
Szia Niki! az Ino-val nincs semmi baj, tavaly mi ott voltunk, és az idén is oda foglaltunk szállást! nincs túl messze a központtól, gyakorlatilag semmi nincs messze a központtól! Jo nyaralást nektek!
Kriszta Dátum: 2015-03-30 16:59:17
Sziasztok! Volt már valaki júl elején Paralián nyaralni? Én 3 éve voltam augusztus végén,nagyon jó idő volt,a tenger is meleg.Most egy picit aggaszt,hogy korábban megyünk.Ha van valakinek tapasztalata,hogy mire lehet számítani július elején,azt nagyon szépen megköszönném. Előre is köszi a válaszokat. :)