Sziasztok!Ismeri valaki a Sky Apartman kedvezményes szobáit?Volt már valaki benne?Klíma van,de utólag gondolkodtunk,hogy lesz elég friss levegő abból a két kis ablakból?Július 7-14-ig leszünk,pont a nagy melegbe....Gondolkodtunk az Ino Apartman 204 szobán is,de olyan kevés ott a foglalás.Van valami baj azzal az Apartmannal,vagy nagyon kiesik a központtól???Először megyünk nyaralni,és kisgyerekkel,szeretnénk ha minden jó lenne...Előre is köszönöm!
Szia Niki! az Ino-val nincs semmi baj, tavaly mi ott voltunk, és az idén is oda foglaltunk szállást! nincs túl messze a központtól, gyakorlatilag semmi nincs messze a központtól! Jo nyaralást nektek!