Sziasztok!
Az Anesis apartmanról érdeklődnék,hogy milyen és mennyire messze van ,mert úgy látom ott még van bőven hely és nem tudom mi az oka.Ha valaki volt már ott vagy ismeri,kérem írjon. Köszönöm .
Kedves Attila! Mi tavaly voltunk először az Anesis apartmanban, szimpatikus volt, hogy a tulajdonos nagyon kedvesen, barátságosan fogadott minket, minden nap jött locsolni a virágokat és takarítani az apartman földszintjét. A szobák átvételkor tiszták voltak és jól felszereltek. A hátra néző szobákból reggelente csodálatos kilátás nyílik az olümposz hegyre. A strand szerintem nagyon közel (300m) kb 2-3 utcával lejjebb van. Az oka annak, hogy ilyen kevesen vagyunk az apartmanban szerintem az lehet, hogy idén kauciós lett. ( Tavaly ilyenkor sokkal többen voltunk). Remélem tudtam segíteni :)