(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2014-07-25 11:00:26
Kata írta ekkor: 2014-07-18 21:14:11
Tisztelt Fórumozók! Szerdán jöttünk haza Paraliáról, az élménybeszámolómat ezen a linken találjátok: http://www.hurra-nyaralunk.hu/elmenybeszamolok/?keres=Paralia&x=18&y=6 Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet. Felejthetetlen élményekben volt részünk. Üdv. Mindenkinek. smile
Kedves Kata! Örülünk, hogy jól éreztétek magatokat, reméljük hogy jövőre is visszajöttök majd! További szép nyarat!
Fehér Tamás Imre Dátum: 2014-07-24 08:48:57
Kedves Grand Tours! Egy kis információra lenne szükségem! Mi családos 2 kisgyerekesek vagyunk Aug 12-19ig leszünk Parálián már alig várjuk h induljunk a gyerekek számolják a napokat is :-)) Kérdésem az lenne h néztük az időjárás előre jelzést max 30 fokot írnak akkor még lehet fürödni a tengerben kisgyereknek 7 és 5 évesnek? Valamint kérhetek egy fakultatív programrol szolo tájékoztatót,csak h mely napokon mik vannak és mikor van az indulás-érkezés! Van e lehetőség auto bérlésre amihez adnak gyerek ülést is és kb mennyibe kerül egy napra! Másodjára utazunk a Grand Tours-sal remélem hasonló jo és fantasztikus lesz mint az első buszozás (8éve) alkalmával. Köszönöm!
Ritó János Dátum: 2014-07-22 23:58:13
Sziasztok! Mi egyenileg megyunk le augusztus 11-en. Szorakozni megyunk! Fiatalok jon valaki akkor le ?
Balázs Kriszta Dátum: 2014-07-21 12:49:40
Kedves Grand Tours!A párom borzasztóan örül,h horgászhat,csak még azt nem tudjuk(mert az előző levelemben elfelejtettem megkérdezni....),h parálián lehet-e kölcsönözni vagy vásárolni horgász felszereltséget...Vagy vigyünk magunkkal egy alap felszereltséget.A választ előre is köszönjük!!Szép napot
Halász Krisztina Dátum: 2014-07-20 15:42:50
Kedves Grand! A csúszdaparkos fakultatív program melyik napon van?