Tisztelt Fórumozók! Szerdán jöttünk haza Paraliáról, az élménybeszámolómat ezen a linken találjátok:
http://www.hurra-nyaralunk.hu/elmenybeszamolok/?keres=Paralia&x=18&y=6
Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet. Felejthetetlen élményekben volt részünk.
Üdv. Mindenkinek.
Kedves Kata! Örülünk, hogy jól éreztétek magatokat, reméljük hogy jövőre is visszajöttök majd! További szép nyarat!