Kedves Grand Tours!Érdeklődnék,hogy a Meteorákhoz a nőknek milyen öltözetben lehet menni?Térd alatti nadrág vagy szoknyát kell felvenni és a felső ruházat milyen lehet?Vállat el kell e takarni?Melyik napon van ez a fakultatív program?
Kedves Krisztina! A Meteórák kolostorait a nőknek szoknyában, és fedett vállú felső ruházatban lehet látogatni, tehát a vállat takarni kell. A kolostorok bejáratánál "apácaszoknyák" vannak elhelyezve, ezekből lehet választani, és ezt kell felkötni a nadrág tetejére. Amennyiben szoknyát viselsz, abban az esetben a térd alattival nyugodtan be lehet menni a kolostorba. Ez a fakultatív program csütörtöki napon reggel 7-kor indul. Szeretettel várunk Parálián.