(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2014-07-18 10:10:58
Balázs Kriszta írta ekkor: 2014-07-14 10:45:27
Kedves Grand Tours!!A párommal aug.18.-tol megyünk Paráliára:)) és érdeklődnénk,hogy horgászási lehetőség van esetleg..Milyen fajta engedélyre lenne szükségünk vagy egyáltalán van-e rá mód..Nagyon-nagyon várjuk már egyébként az utazást:))))A választ előre is köszönjük!!!Szép Napot!
Kedves Balázs Krisztina! Itt mindenhol lehet horgászni, a hajókikötőnél a sziklák mellett a legideálisabb. Engedélyre nincs szükség. Szeretettel várunk Parálián!
Grand Paralia Dátum: 2014-07-18 10:08:46
Halász Krisztina írta ekkor: 2014-07-13 12:24:36
Kedves Grand Tours!Érdeklődnék,hogy a Meteorákhoz a nőknek milyen öltözetben lehet menni?Térd alatti nadrág vagy szoknyát kell felvenni és a felső ruházat milyen lehet?Vállat el kell e takarni?Melyik napon van ez a fakultatív program?
Kedves Krisztina! A Meteórák kolostorait a nőknek szoknyában, és fedett vállú felső ruházatban lehet látogatni, tehát a vállat takarni kell. A kolostorok bejáratánál "apácaszoknyák" vannak elhelyezve, ezekből lehet választani, és ezt kell felkötni a nadrág tetejére. Amennyiben szoknyát viselsz, abban az esetben a térd alattival nyugodtan be lehet menni a kolostorba. Ez a fakultatív program csütörtöki napon reggel 7-kor indul. Szeretettel várunk Parálián.
Döméné Vörös Anna Dátum: 2014-07-14 22:35:38
Kedves Grand Tours! Érdeklődöm, hogy a szállást hány órától lehet elfoglalni? (egyénileg utazunk.)
Németh Mónika Dátum: 2014-07-14 13:30:58
Kedves Grand, szeretnék informálódni, hogy kb.merre vannak Parálián belül a buszmegállók. A központban, a templomnál láttam egyet, de biztos van még:) Köszi!Mónika
Balázs Kriszta Dátum: 2014-07-14 10:45:27
Kedves Grand Tours!!A párommal aug.18.-tol megyünk Paráliára:)) és érdeklődnénk,hogy horgászási lehetőség van esetleg..Milyen fajta engedélyre lenne szükségünk vagy egyáltalán van-e rá mód..Nagyon-nagyon várjuk már egyébként az utazást:))))A választ előre is köszönjük!!!Szép Napot!