Kedves Grand! Tavaly augusztusban voltunk a Caravelben Panosnál és családjánál. Egy fantasztikus hetet töltöttünk el. Idén augusztus 11.-én érkezünk újra Panosékhoz autóval. Meg lehet-e tudn tőlük, hogy újra beállhatunk-e az udvarba. Segítségeteket előre is köszönöm. Üdvözlettel: Kardos Péter
Kedves Kardos Péter! Örülünk, hogy jól éreztétek magatokat itt Parálián. Megkérdeztem Panostól, és azt mondta, hogy az udvarban csak abban az esetben tudtok beállni, amennyiben az autót itt helyben nem használjátok az itt töltött idő alatt. (Megérkezéskor beálltok, és a hazautazás reggelén álltok ki) Szeretettel várunk Parálián!