Kedves Kanizsai Szilvia!
Érdeklődnék a SKy apartman felől mert a képek alapján nagyon szép, és egyáltalán Paráliáról.Mi eddig még csak Sartin és Neos Marmarason jártunk.köszönettel.
Kedves Újfalusi Mónika!Nagyon szívesen írok a Sky Appartmanról
Mi a földszinten voltunk a lift mellett,a kèt szemèlyes szobàban.Nagyon szép a szoba,de amikor mi ott voltunk a tv nem
működött-màrmint nem volt magyar adàs ès hiàba jeleztük nem csinàltàk meg.Kotyogós kàvèfőzőt ne vigyetek oda ,mert indukciós lap van,azon nem működik,csak pittyeg hangosan :).-de szerettük mindent egybe vève :).
Paralia nyüzsis ès vidàm hangulata magàval ragadó,de Marmaras ôcsodàs vilàgàt nem utànozza azèrt A Tengerpart homokos ès lassan mèlyülő-de ne hasonlítsd össze a tisztasàgât Marmarassal vagy Sarti-val.
Összessègèbe vève ha bulizni akartok,akkor vâlaszd Paraliàt :)