(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Osemeke Szilvia Dátum: 2014-05-27 18:52:41
Sziasztok :) Jön valaki jún.30-àn Paralia-ra az Anesisbe?Màr nagyon vàrom :)
Jankó Rafaelné Dátum: 2014-05-27 17:08:14
Baranyi Beáta írta ekkor: 2014-05-27 16:09:49
Kedves Idegenvezető és Fórumozók! Mivel még sosem utaztam utazási irodával, ezért most sok olyan kérdést fogok feltenni, ami másoknak egyértelmű lehet, kérem, akit zavar, ne olvassa tovább a hozzászólásomat. smile Írtam az [email protected], de már 1 hete nem érkezett válasz, emiatt ide is írok. Lenne még pár kérdésem az utazással és a fizetéssel kapcsolatban: - A 40%-ot befizettük bankkártyás fizetéssel, a maradék 60%-ot és az utasbiztosítást átutalással kell kifizetni, vagy valahogy lehet bankkártyás fizetéssel a honlapon keresztül is befizetni? A határidő, ha jól tudom, akkor az utazás előtt 30 nap. - A fakultatív programokra a megérkezés után kell jelentkezni, bármikor a nyaralás alatt? - A honlapon olvastam:"Autóbuszainkon nem szállítható zsugorfóliás, rekeszes, valamint dobozos innivaló semmilyen formában, még a táskában sem!" Ez azt jelenti, hogy egy 2l-es flakon ásványvizet sem vihetek fel a buszra? - A busz pontosan hol tesz le minket Paralián belül? Egyszerre mindenkit letesz, aki oda jön nyaralni, vagy a szállásoknál egyesével végigmegy? Ha egy központi helyen tesz le a busz, akkor milyen messze van onnan az Anesis Hotel? - Megérkezéskor még nem biztos, hogy készen áll a szobánk. Van-e az Anesis Hotelben csomagmegőrző szoba, toalett, tusoló, hogy addig is el tudjunk menni fürdeni vagy bármit megnézni? Ugyanez a kérdés a visszaúttal kapcsolatban is: van-e lehetőség a szoba átadása után még fürdeni, majd letusolni stb.? - Ha már kint leszünk, kihez tudunk fordulni és pontosan hol található meg ez a személy, ha bármi probléma adódna vagy kérdés merülne fel pl. egy-egy programmal kapcsolatban? Lesz ott egy fix idegenvezető, akit lehet keresni ilyen esetekben? - A busz visszaindulásának pontos dátumát és helyét kitől tudjuk meg, vagy ha módosul az időpont honnan értesülünk róla? - Az utasbiztosítás pontosan milyen eseteket foglal magába? Bármilyen baleset ér kint vagy az utazás során, akkor ellátnak? Köszönettel: Baranyi Beáta
Kedves Beáta Természetesen vihetsz az útra magaddal inni valót, ez nem is arra vonatkozik, de én már láttam olyan útitársunkat aki kartonszám hozta föl az üdítőt mert kint valamivel drágább. Tehát csak módjával. A fizetéssel és a biztosítással kapcsolatban én nem tudok segíteni, mi egybe fizetjük be az utat általában már januárban, a biztosítást, általában ugy intézem hogy a neten megnézem melyik a legkedvezőbb és ott kötöm meg általában ott megvan hogy mire vállalnak garanciát, és mi mennyi te választasz. Eddigiek szerint ha a busz nem tud elvinni a szállodádig akkor elkísérnek vagy kocsival elvisznek. Az első este lesz egy tájékoztató, hogy mikor hová lesz fakultatív kirándulás ott lehet jelentkezni, vagy a program előtt 1-2 nappal, az idegenvezető elmondja, ahogy azt is hogy őt hol lehet és mikor megtalálni. Nagyon gördülékenyen megy az egész nagyon segítőkészek a Grand toursz egy nagyon jó utazási iroda. Mi már 4. szer megyünk velük, és úgy kezdtem keresni az útjaikat, hogy két nénivel beszélgettünk Parailán, és ők mondták, hogy ők már évek óta velük nyaralnak. Jó nyaralást élvezzétek a tengert, ja és a Meteorákat ki ne hagyjátok.
Baranyi Beáta Dátum: 2014-05-27 16:09:49
Kedves Idegenvezető és Fórumozók! Mivel még sosem utaztam utazási irodával, ezért most sok olyan kérdést fogok feltenni, ami másoknak egyértelmű lehet, kérem, akit zavar, ne olvassa tovább a hozzászólásomat. smile Írtam az [email protected], de már 1 hete nem érkezett válasz, emiatt ide is írok. Lenne még pár kérdésem az utazással és a fizetéssel kapcsolatban: - A 40%-ot befizettük bankkártyás fizetéssel, a maradék 60%-ot és az utasbiztosítást átutalással kell kifizetni, vagy valahogy lehet bankkártyás fizetéssel a honlapon keresztül is befizetni? A határidő, ha jól tudom, akkor az utazás előtt 30 nap. - A fakultatív programokra a megérkezés után kell jelentkezni, bármikor a nyaralás alatt? - A honlapon olvastam:"Autóbuszainkon nem szállítható zsugorfóliás, rekeszes, valamint dobozos innivaló semmilyen formában, még a táskában sem!" Ez azt jelenti, hogy egy 2l-es flakon ásványvizet sem vihetek fel a buszra? - A busz pontosan hol tesz le minket Paralián belül? Egyszerre mindenkit letesz, aki oda jön nyaralni, vagy a szállásoknál egyesével végigmegy? Ha egy központi helyen tesz le a busz, akkor milyen messze van onnan az Anesis Hotel? - Megérkezéskor még nem biztos, hogy készen áll a szobánk. Van-e az Anesis Hotelben csomagmegőrző szoba, toalett, tusoló, hogy addig is el tudjunk menni fürdeni vagy bármit megnézni? Ugyanez a kérdés a visszaúttal kapcsolatban is: van-e lehetőség a szoba átadása után még fürdeni, majd letusolni stb.? - Ha már kint leszünk, kihez tudunk fordulni és pontosan hol található meg ez a személy, ha bármi probléma adódna vagy kérdés merülne fel pl. egy-egy programmal kapcsolatban? Lesz ott egy fix idegenvezető, akit lehet keresni ilyen esetekben? - A busz visszaindulásának pontos dátumát és helyét kitől tudjuk meg, vagy ha módosul az időpont honnan értesülünk róla? - Az utasbiztosítás pontosan milyen eseteket foglal magába? Bármilyen baleset ér kint vagy az utazás során, akkor ellátnak? Köszönettel: Baranyi Beáta
Grand Paralia Dátum: 2014-05-25 13:10:18
Osemeke Szilvia írta ekkor: 2014-05-24 11:44:27
Szia Àgi! Màr nagyon vàrjuk ,hogy vègre újra Paraliàn lehessünk :) .Mèg pàr hèt ès indulunk :).Azt szeretnèm kèrni Tőled,hogy ìrd le lègy szíves írd le,hogy a fakultatìv napok mi-mikor lesz???Illetve,ha kèrünk klímàt azt kinek kell jeleznünk?Köszönjük,puszi:Szilvi :)
Szia Szilvi! Nagyon örülök neki, hogy találkozunk!!! A klímát azt a megérkezésetekkor kérhetitek majd az apartman tulajdonosától már akár a kulcsátvételkor is. A kirándulások napjai: Szerda: Waterland, és Thessaloniki, Vergina-Naussa-Edessa. Csütörtök: Meteóra, és este tradicionális görög vacsoraest buzukival. Péntek: Skiathos Szombat: kalózhajó, és éjfélkor indul Athén. Hétfő: Olympos, és görög est . Sok szeretettel várunk titeket, addig is sok puszi!!!!!
Osemeke Szilvia Dátum: 2014-05-24 11:44:27
Szia Àgi! Màr nagyon vàrjuk ,hogy vègre újra Paraliàn lehessünk :) .Mèg pàr hèt ès indulunk :).Azt szeretnèm kèrni Tőled,hogy ìrd le lègy szíves írd le,hogy a fakultatìv napok mi-mikor lesz???Illetve,ha kèrünk klímàt azt kinek kell jeleznünk?Köszönjük,puszi:Szilvi :)