(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2014-05-21 07:53:04
Karol írta ekkor: 2014-05-20 13:14:19
Kedves Idegenvezető és Fórumozók! Pár éve már voltam Parálián, s ha jól emlékszem, akkor ott van egy "vidámpark" is. Jobban mondva körhinták, s hasonló játékok. Ha valaki biztosra tudja, hogy akkor most van-e vagy nincs, legyen szíves megírni. Köszönöm!
Kedves Kingus! Az említett "vidámpark" még mindig megvan, egyenlőre még nem működik hétköznap, de hétvégenként már üzemel. Szeretettel várunk Parálián!
Karol Dátum: 2014-05-20 13:14:19
Kedves Idegenvezető és Fórumozók! Pár éve már voltam Parálián, s ha jól emlékszem, akkor ott van egy "vidámpark" is. Jobban mondva körhinták, s hasonló játékok. Ha valaki biztosra tudja, hogy akkor most van-e vagy nincs, legyen szíves megírni. Köszönöm!
Grand Paralia Dátum: 2014-05-15 16:58:35
Őze Józsefné írta ekkor: 2014-05-14 16:07:30
Kedves Idegenvezető, kedves fórumozók! Törzsutasok vagyunk, korábban autóbusszal utaztunk , most repülővel tervezzük. Azt szeretném tudni, van-e transzfer Thessaloniki - Paralia között, vagy mivel célszerű a repülőtérről eljutni a szállásra? Wizz Airrel érkeznénk a délelőtti órákban. Akinek van már tapasztalata, kérem ossza meg velem. Köszönettel várom! Őzéné Éva
Kedves Őze Józsefné! Thessaloniki - Parália között transzefer nincs, azonban el lehet jutni Thessalonikiből Katerinibe vonattal, és busszal is. Kateriniből pedig Paráliára vagy helyi busszal, vagy pedig taxival. Szeretettel várjuk Parálián.
Grand Paralia Dátum: 2014-05-15 16:54:53
Osemeke Szilvia írta ekkor: 2014-05-11 16:49:32
Sziasztok kedves Paraliàra utazó baràtaim,Szia Àgota :) ! Mi pàrommal 2éve Paraliàn nyaraltunk szeptemberben ès csodàlatos nyaralàst èlhettünk àt :) Nagyon jöl meg volt minden szervezve,az idegenvezetők maximàlisan kedvesek,segítőkèszek-mi bàrmivel nyugodtan fordulhattunk hozzàjuk,segítettek :) Paralia nyüzsgő èlete egyarànt vonzza a fiatalokat és idősebb korosztàlyt is.Semmi nem volt dràgàbb,mint itthon,bubis víz is van a Lidl-ben de szörpöt vigyetek itthonröl,mert a görögöknèl nincsen Mi idèn is Paraliàt vàlasztottuk úticélnak,a júl.1-ei turnussal fogunk menni :D.Anesist vàlasztottuk,tavalyelőtt a Sky-ban voltunk.ajön valaki velünk akkor???Ha van kèrdèsetek szìvesen segítek-ha tudok :) Szèp napot mindenkinek :)
Szia Szilvi!!! Nagy örömmel olvastam a soraidat, szeretettel várunk ismét Parálián, és bízom benne, hogy ismét egy felejhetetlen élményekben gazdag nyaralásban lesz részetek. sok puszi addig is : Ági
Őze Józsefné Dátum: 2014-05-14 16:07:30
Kedves Idegenvezető, kedves fórumozók! Törzsutasok vagyunk, korábban autóbusszal utaztunk , most repülővel tervezzük. Azt szeretném tudni, van-e transzfer Thessaloniki - Paralia között, vagy mivel célszerű a repülőtérről eljutni a szállásra? Wizz Airrel érkeznénk a délelőtti órákban. Akinek van már tapasztalata, kérem ossza meg velem. Köszönettel várom! Őzéné Éva