(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2014-01-02 14:54:39
Laczkó Katalin írta ekkor: 2013-12-13 17:44:58
Tisztelt Grand Tours! 2014. nyarán a Caravel apartmanba szeretnék majd foglalni, de csak 3 fő-s apartmanokat ill. stúdiókat találok! A kérdésem az lenne, hogy 2 főre is lehet foglalni? Köszönettel: Kati
Kedves Laczkó Katalin! A Caravel apartmanban szabad helyek függvényében lehet 2 főre is foglalni. Szeretettel várjuk Parálián!!
Grand Paralia Dátum: 2014-01-02 14:52:15
Nagy Balázs írta ekkor: 2013-12-04 11:37:59
T. Grand Tours! Engem is érdekelne, hogy mikor kerülnek frissítésre a 2014. évi nyaralások, konkrétan Görögország-Paralia? Érdekelne továbbá, hogy mikortól lehet foglalni a 2014-es nyárra. Válaszukat előre is köszönöm! Egy visszatérő utastársuk.
Kedves Nagy Balázs! A 2014-es évben is várjuk szeretettel Parálián!
Grand Paralia Dátum: 2014-01-02 14:49:07
Benesné Bán Ilona írta ekkor: 2013-12-03 18:28:40
Tisztelt Grand Tours! Érdeklődni szeretnék, hogy 6 éves gyereknek külön ágyat kell kérni, vagy pedig van pótágy, konkrétan Parália Caravell apartmanban érdekel. Mikor lehet 2014-re foglalni. Köszönöm. Benesné Ili.
Κedves Benesné Bán Ilona! A 2014-re az On-line rendszerünkben, és a partner irodáinkban is lehet már foglalni. Kérdésére válaszolva, a Caravel Apartmanházban nincs pótágy lehetőség. Bízunk benne, hogy utasunkként üdvözölhetjük Önt, és kedves családját a nyáron. Szeretettel várjuk Parálián!
Benedek Barnabás Dátum: 2013-12-31 09:08:31
Nagy Fruzsina írta ekkor: 2013-12-12 10:17:23
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy Parália partja milyen? Volt aki azt mondta, hogy koszos és ettől egy kicsit félek. A barátommal szeretnénk egy hetet eltölteni majd itt, szerintem fiataloknak ez lenne a tökéletes úti cél smile Illetve az Anessis apartmant tudjátok ajánlani, képek alapján nagyon szép?
Kicsit koszos de nem vészes ... Tökéletes úti cél a legjobb hely fiataloknak mi 3 szor voltunk de idén is Paraliára megyünk!!! Mikor mentek???
Farkas Róbertné Dátum: 2013-12-30 17:57:13
Kedves Grand Tours! Érdeklődnék,hogy a Hotel Europának az étterme,nem helyben van?Válaszukat előre köszönöm!Kriszti