(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2013-10-14 22:38:33
Flajsz Kitti írta ekkor: 2013-10-10 21:40:44
Tisztelt Grand Tours! Idén 6. alkalommal tértem vissza Paraliára nyaralni, de először a Grand Tours iroda által. Szeretném pozitív véleményemet kinyilvánítani az iroda felé, az idegenvezető lányok lelkes és segítőkész munkáját megköszönni, és természetesen a buszsofőrök biztonságos, rugalmas, gyors vezetési technikáját megdicsérni. Sky apartamanba töltöttünk 2 hetet a párommal, egy igazán kellemes, modern apartman, rendkívül kényelmes ággyal, lifttel. A wifi szerintem kissé gyenge, nem mindig volt internet elérhetőség, de nem ez a legfontosabb a nyaralás során. Külön köszönet Vikinek és Zsiráfnak, rendkívül élvezetes volt általuk a Meteorákat és az Olymposzt megjárni. Viki olyan bájosan mesélte a régi görög történeteket, meséket az utazás során, hogy teljes mértékben lekötötte a figyelmemet és élvezettel hallgattam az előadás módját, Hosszú ideje nem találkoztam ilyen kedves idegenvezetővel, aki képes az utazás során figyelmet felkeltő élvezetes előadásmódjával hangulatossá varázsolni az utazás fáradalmait. Köszönjük Viki! :) És persze Ági és Cecilia segítőkész intézkedését, kedvességét se hagyjuk figyelmen kívül, köszönünk minden hasznos információt és intézkedést amit értünk tettek. Reméljük találkozunk még valahol, vagy Paralián, vagy máshol.... :) Kellemes pihenést lányok, hamarosan vége a szezonnak.
Kedves Kitti! Örülünk, hogy jó érzetétek magatokat: Köszönjük az elismerő szavaidat irodánk, a saját, és természetesen Viki nevében is! Örülünk neki, hogy élményekkel gazdagodva tértetek haza . Bízunk benne, hogy jövőre ismét visszatértek majd Paráliára. Sok puszi mindannyiunktól!!!
Flajsz Kitti Dátum: 2013-10-10 21:40:44
Tisztelt Grand Tours! Idén 6. alkalommal tértem vissza Paraliára nyaralni, de először a Grand Tours iroda által. Szeretném pozitív véleményemet kinyilvánítani az iroda felé, az idegenvezető lányok lelkes és segítőkész munkáját megköszönni, és természetesen a buszsofőrök biztonságos, rugalmas, gyors vezetési technikáját megdicsérni. Sky apartamanba töltöttünk 2 hetet a párommal, egy igazán kellemes, modern apartman, rendkívül kényelmes ággyal, lifttel. A wifi szerintem kissé gyenge, nem mindig volt internet elérhetőség, de nem ez a legfontosabb a nyaralás során. Külön köszönet Vikinek és Zsiráfnak, rendkívül élvezetes volt általuk a Meteorákat és az Olymposzt megjárni. Viki olyan bájosan mesélte a régi görög történeteket, meséket az utazás során, hogy teljes mértékben lekötötte a figyelmemet és élvezettel hallgattam az előadás módját, Hosszú ideje nem találkoztam ilyen kedves idegenvezetővel, aki képes az utazás során figyelmet felkeltő élvezetes előadásmódjával hangulatossá varázsolni az utazás fáradalmait. Köszönjük Viki! :) És persze Ági és Cecilia segítőkész intézkedését, kedvességét se hagyjuk figyelmen kívül, köszönünk minden hasznos információt és intézkedést amit értünk tettek. Reméljük találkozunk még valahol, vagy Paralián, vagy máshol.... :) Kellemes pihenést lányok, hamarosan vége a szezonnak.
Grand Paralia Dátum: 2013-10-02 15:29:22
Katona Rajmund írta ekkor: 2013-10-01 22:36:28
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy szeptemberben még jó idő van-e Paralia-n? Persze az relatív, hogy kinek mi a jó idő...én olyan 28 fok körüli hőmérsékletre gondolok. Láttam, hogy még október közepén is indul turnus, csak kérdés, hogy mennyire van ilyenkor jó idő ott? Előre is köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! Bea
Kedves Bea! Az időjárás az évszaknak megfelelő. Bővebb információt talál erről a www.meteo.gr honlapon. Sok szeretettel várjuk Paralián!
Katona Rajmund Dátum: 2013-10-01 22:36:28
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy szeptemberben még jó idő van-e Paralia-n? Persze az relatív, hogy kinek mi a jó idő...én olyan 28 fok körüli hőmérsékletre gondolok. Láttam, hogy még október közepén is indul turnus, csak kérdés, hogy mennyire van ilyenkor jó idő ott? Előre is köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! Bea
Grand Paralia Dátum: 2013-09-30 11:47:12
Csete Tiborné írta ekkor: 2013-09-29 22:42:28
2013.09.16-án induló csoporttal utaztunk férjemmel Paráliára. Az utazás szervezése elismerést érdemel, mind a sofőrök, mind a telepített idegenvezetők, utaskísérők, mind a szállás tekintetében. Csak annak lehetett problémája, aki a szervezett tájékoztatókra nem ment el, vagy aki nem figyelt oda azokon. A buszos utazás egyetlen hátránya volt, hogy az EU-n kívüli országok határainál sok volt a várakozási idő. Remekül éreztük magunkat, visszavágyunk.
Kedves Csete Tiborné! Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat Parálián, bízunk benne, hogy jövőre ismét visszatérnek hozzánk! Köszönjük elismerő sorait az utazási irodánk, a sofőrök, és a saját nevünkben! Szeretettel várjuk Önöket jövőre is Parálián!