Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy Parália partja milyen? Volt aki azt mondta, hogy koszos és ettől egy kicsit félek. A barátommal szeretnénk egy hetet eltölteni majd itt, szerintem fiataloknak ez lenne a tökéletes úti cél

Illetve az Anessis apartmant tudjátok ajánlani, képek alapján nagyon szép?