Már visszajáró vendégként szeretnék köszönetet mondani a Grand Toursnak a kellemes nyaralásért. Egy hetet töltöttünk az Atlantis apartmanban, ahol maximálisan elégedettek voltunk mindennel. A tulajdonos végtelenül kedves és segitőkész volt mindenben. Köszönet Áginak az idegenvezetőnek, a gondoskodásért . Remélem a kerékpárja azóta megjavult. :-) :-)
Mindenkinek csak ajánlani tudom az apartmant . Már tervezzük a jövö évi viszontlátást. :-)
Kedves Éva! Jövő héten utazunk Paraliára és láttam, hogy Önök is az Atlantis apartmanban voltak. Érdeklődni szeretnék, hogy volt-e wifi? Nagyon jókat írt, az apartmanról, nagyon várjuk már. :) Előre is köszönöm válaszát.