(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Csete Tiborné Dátum: 2013-09-29 22:42:28
2013.09.16-án induló csoporttal utaztunk férjemmel Paráliára. Az utazás szervezése elismerést érdemel, mind a sofőrök, mind a telepített idegenvezetők, utaskísérők, mind a szállás tekintetében. Csak annak lehetett problémája, aki a szervezett tájékoztatókra nem ment el, vagy aki nem figyelt oda azokon. A buszos utazás egyetlen hátránya volt, hogy az EU-n kívüli országok határainál sok volt a várakozási idő. Remekül éreztük magunkat, visszavágyunk.
Grand Paralia Dátum: 2013-09-25 18:22:47
Hajdu Emese írta ekkor: 2013-09-25 11:26:24
Kedves Grandparalia! Én a csomagjelölő címkével kapcsolatban érdeklődnék: ha nem tudtunk ilyet beszerezni, otthon "legyártható-e"? Milyen adatokat kell tartalmaznia? Köszönöm előre is a segítséget! :)
Kedves Emese! Igen, " legyártható". Legyen rajta a név, cím, telefonszám, fel-leszállóhely neve, nyaralóhely neve. Sok szeretettel várjuk Paralián!
Hajdu Emese Dátum: 2013-09-25 11:26:24
Kedves Grandparalia! Én a csomagjelölő címkével kapcsolatban érdeklődnék: ha nem tudtunk ilyet beszerezni, otthon "legyártható-e"? Milyen adatokat kell tartalmaznia? Köszönöm előre is a segítséget! :)
Grand Paralia Dátum: 2013-09-25 08:35:57
Bohárné Kovács Zsuzsanna írta ekkor: 2013-09-24 19:56:39
Kedves Grandparalia! Szeretnék érdeklődni, hogy van-e a parton zuhanyozási lehetőség?
Kedves Zsuzsanna! Igen, édesvizű zuhanyozási lehetőség van. Sok szeretettel várjuk Paralián!
Bohárné Kovács Zsuzsanna Dátum: 2013-09-24 19:56:39
Kedves Grandparalia! Szeretnék érdeklődni, hogy van-e a parton zuhanyozási lehetőség?