(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2013-09-12 09:59:49
Flajsz Kitti írta ekkor: 2013-09-09 21:05:03
Tisztelt Grand Tours! Szept.23án indulunk egy kéthetes paraliai nyaralásra a párommal a sky apartmanba, már nagyon-nagyon várjuk az ott töltött időt és pihenést. Szeretnék előre tájékoztatást kapni Önöktől a fakultatív programokat illetően az alábbi email-címre: [email protected], látva hogy más is kért hasonló információt. Mivel eléggé szezon végén érkezünk, egyáltalán mire számíthatunk. Nagyon szépen köszönöm addig is. Üdvözlettel: Flajsz Kitti
Kedves Kitti!! A megadott e-mail címére elküldtük a fakultatív programokat és az aktuális árakat! Szeretettel várunk Parálián!
Tóth Andrea Dátum: 2013-09-12 09:08:45
Tisztelt Grand Tours! Szeptember 16-án indulunk Paráliára. Érdeklődni szeretnék a fakultativ programok időpontjáról. Előre is köszönöm! :) [email protected]
Grand Paralia Dátum: 2013-09-11 16:34:10
hegedüs zoltán írta ekkor: 2013-09-10 18:23:47
szept-16.án indulunk paraliára érdeklödnék hogy mikor tudjuk meg hogy melyik busszal megyünk? budapestről a homokórátol indulunk. a sky- apartmanba! elöre is köszönöm.
Kedves Zoltán! A busszal kapcsolatos ügyekben szíves tájékoztatást adnak debreceni irodánk kollégái. Elérhetőségeinket megtalálja honlapunkon! Üdvözlettel!
hegedüs zoltán Dátum: 2013-09-10 18:23:47
szept-16.án indulunk paraliára érdeklödnék hogy mikor tudjuk meg hogy melyik busszal megyünk? budapestről a homokórátol indulunk. a sky- apartmanba! elöre is köszönöm.
Flajsz Kitti Dátum: 2013-09-09 21:05:03
Tisztelt Grand Tours! Szept.23án indulunk egy kéthetes paraliai nyaralásra a párommal a sky apartmanba, már nagyon-nagyon várjuk az ott töltött időt és pihenést. Szeretnék előre tájékoztatást kapni Önöktől a fakultatív programokat illetően az alábbi email-címre: [email protected], látva hogy más is kért hasonló információt. Mivel eléggé szezon végén érkezünk, egyáltalán mire számíthatunk. Nagyon szépen köszönöm addig is. Üdvözlettel: Flajsz Kitti