(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Ruzsicskáné Tolnai Éva Dátum: 2013-09-04 18:55:10
Már visszajáró vendégként szeretnék köszönetet mondani a Grand Toursnak a kellemes nyaralásért. Egy hetet töltöttünk az Atlantis apartmanban, ahol maximálisan elégedettek voltunk mindennel. A tulajdonos végtelenül kedves és segitőkész volt mindenben. Köszönet Áginak az idegenvezetőnek, a gondoskodásért . Remélem a kerékpárja azóta megjavult. :-) :-) Mindenkinek csak ajánlani tudom az apartmant . Már tervezzük a jövö évi viszontlátást. :-)
Bereczki Alexandra Dátum: 2013-09-01 20:13:20
Kedves Grand Tours! Szeptember 9.én indulunk Paraliara Debrecenből. Szeretnék érdeklődni a fakultatív programokról és áraikról és ugye Kishegyesi úti Tesco parkolóból indulunk? E-mail: [email protected] Válaszukat előre is köszönöm. :)
Csonkics Éva Dátum: 2013-09-01 13:42:03
Én is szeretnék tájékoztatást kapni a fakultációs programokról. (melyik nap-hova-mennyiért) 9-én indulunk Paraliára. Üdv. Csonkics Éva e-mail: [email protected]
Grand Paralia Dátum: 2013-09-01 13:24:41
Ásoth Enikő írta ekkor: 2013-09-01 09:22:02
Igen, a minikonyha felszereltségére gondoltam. Van például konyharuha, mosogatószer, szivacs? Mikró vagy főzőlap van? Vízforraló? Főzéshez, étkezéshez szükséges felszerelések. Továbbá hajszárító van a fürdőszobában, vagy esetleg lehet kérni a recepción?? Üdvözlettel, Ásoth Enikő
Kedves Enikő! Konyharuha, mosogatószer, szivacs, hajszárító nincs az apartmanban.A szobák férőhelyének számával megegyező tányérral, evőeszközzel...stb. rendelkezik, edény is van, így nem kell magatokkal hoznotok, 2 főzőlapos rezsó, és a mikró, vízforraló is a minikonyha része, amely kisebb főzőcskézésre tökéletesen alkalmas. Várunk szeretettel Parálián!
Laczkó Csilla Dátum: 2013-09-01 11:51:26
Ásoth Enikő írta ekkor: 2013-09-01 09:30:43
Mi a másik irányból indulunk, Tatáról :)
:) akkor majd ott találkozunk. Jó utat nektek, én most kezdem a pakolást. :)