Már visszajáró vendégként szeretnék köszönetet mondani a Grand Toursnak a kellemes nyaralásért. Egy hetet töltöttünk az Atlantis apartmanban, ahol maximálisan elégedettek voltunk mindennel. A tulajdonos végtelenül kedves és segitőkész volt mindenben. Köszönet Áginak az idegenvezetőnek, a gondoskodásért . Remélem a kerékpárja azóta megjavult. :-) :-)
Mindenkinek csak ajánlani tudom az apartmant . Már tervezzük a jövö évi viszontlátást. :-)
Kedves Éva! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, és kellemesen telt a nyaralásotok itt Parálián. Köszönöm az elismerő szavaitokat utazási irodánk, az apartmanház tulajdonosa, és a saját nevemben is. Bízom benne, hogy jövőre is ismét találkozni fogunk!!! ( A kerékpár tuningolás alatt áll...:)Sok puszi! Ági