Kedves Grand Tours!
Nagyon vártuk már a nyaralásunkat, de megérte. Fantasztikus hetet töltöttünk Parálián. Nagyon kedvesek voltak vendéglátóink a Pelagos Apartmanházban, de nem csak ott találkozhattunk a görög vendégszeretettel, hanem bármerre ahol jártunk. Külön ki szeretném emelni az idegenvezetőinket Vikit, Ágit és Évát akik szintén mindenben a segítségünkre voltak, bármivel fordulhattunk hozzájuk. A fakultatív kirándulások is nagyszerűek voltak, rengeteg új élménnyel és információval tértünk haza, amit szintén a kiváló idegenvezetőknek köszönhetünk. Nem utolsó sorban a buszvezetőknek is meg szeretném köszönni, hogy épségben és gyorsan hazahoztak minket. Még egyszer köszönünk mindent :)