(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Kovács Alexandra Dátum: 2013-08-20 17:00:31
email: [email protected]
Kovács Alexandra Dátum: 2013-08-20 17:00:02
Kedves Grand Tours! Szeptember 9-én indulunk Paraliára és a fakultatív programok időpontjairól és áráról szeretnék információt kérni, valamint érdeklődnék, hogy a buszon áramforrás van-e? Alexandra
Tóthné Dátum: 2013-08-20 13:30:53
Üdvözlöm! Szeptember közepén érkezünk Paraliára,és a fakultatív programokról illetve árairól szeretnék információt ké[email protected] email címre.Köszönöm
Kiss Adrián Dátum: 2013-08-18 12:38:34
Kedves Grand Tours! Nagyon jó hetet töltöttünk el Paralián a kis csapatunkkal, de ez nem a Pelagos Apartmannak köszönhető. Ha a görög vendégszeretet öleli át a Pelagost, akkor nekem nem tetszik a haza mentalitás. Érdekes, hogy a helyi éttermekben szeretet, és előzékenység fogadott mindannyiunkat. A problémánk csak annyi volt, hogy ha panasz van a lakóktól ránk, akkor miért nem lehet megbeszélni, hogy mi a gond, miért kell a kilakoltatással fenyegetőzni, lekezelő stílusban. Eléggé fiatalos volt az apartman légköre, ami nagyon tetszett, ennek ellenére csak minket figyelmeztettek. Továbbá eléggé zavaró volt, hogy megfigyelés alatt tartott minket a tulajdonos házaspár. Szinte már úgy éreztük, hogy be kell mutatni a szatyor tartalmát, amit vettünk a boltba, vagy amit kidobtunk a kukába. A környező apartmanokban még hajnal kettőkor bőven szólt a zene, amit mi a parkból hallgattunk, ahova a kilakoltatás elkerülése végett kényszerültünk (ez a rendőröknek nem szúrt szemet). Ennek ellenére nagyon jól éreztük magunkat Paralián. Részt vettünk egy hajókiránduláson is, ami mindannyiunknak maradandó élmény, kiemelve az idegenvezetőnket (Viki), aki fantasztikus hangulatot teremtett. Paraliát, mint nyaralási úti célt nagyon ajánljuk. üdvözlettel: Petra és Adrián
Grand Paralia Dátum: 2013-08-18 09:17:55
Szemők Nikolett írta ekkor: 2013-08-17 17:02:47
Kedves Grand Tours! Nagyon vártuk már a nyaralásunkat, de megérte. Fantasztikus hetet töltöttünk Parálián. Nagyon kedvesek voltak vendéglátóink a Pelagos Apartmanházban, de nem csak ott találkozhattunk a görög vendégszeretettel, hanem bármerre ahol jártunk. Külön ki szeretném emelni az idegenvezetőinket Vikit, Ágit és Évát akik szintén mindenben a segítségünkre voltak, bármivel fordulhattunk hozzájuk. A fakultatív kirándulások is nagyszerűek voltak, rengeteg új élménnyel és információval tértünk haza, amit szintén a kiváló idegenvezetőknek köszönhetünk. Nem utolsó sorban a buszvezetőknek is meg szeretném köszönni, hogy épségben és gyorsan hazahoztak minket. Még egyszer köszönünk mindent :)
Kedves Nikolett! Nagyon örülünk, hogy Parálián töltött nyaralásotok a várakozásotoknak megfelelően sikerült, és egy szép hetet töltöttetek itt. Bízunk benne, hogy ezek az élmények megerősítettek Titeket abban, hogy visszalátogassatok majd évről-évre Görögországba. Szeretnénk megköszönni az elismerő szavaitokat mind a Pelagos Apartmanház tulajdonosai, a buszvezetők, mind pedig a saját nevünkben. Nagyon jól esett :) A nyár további részére kellemes pihenést kívánunk nektek! Sok puszi!!! Viki, Ági, Éva...