(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Hodos Györgyi Dátum: 2013-08-08 23:29:04
Kedves Grand Paralia! Aug. 12-én utazunk veletek Paraliara a Villa Thalassába, Bp-en szállunk fel. 3-an vagyunk, együtt fizettük be, kérdésem hogy tudunk majd egymás mellett/mögött ülni, vagy ez hogy működik nálatok? Mindegyikőnknek új tipusú személyi igazolványa van, azt a tájékoztatást kaptuk, hogy ez elég, de a 8 éves kislányomnak van útlevele is, esetleg azt is vigyük?
Panni Dátum: 2013-08-08 19:13:24
Grand Paralia írta ekkor: 2013-08-08 18:54:35
Kedves Anna! Kérem küldje el emailcímét, hogy kérdéseit megválaszolhassuk. Üdvözlettel!
Előre is köszönöm a segítséget! [email protected]
FATIMA Dátum: 2013-08-08 19:03:25
Kedves GrandParalia! Augusztus 12-én indulunk Paraliára. Szeretnék kérni egy tájékoztatót az aktuális fakultatív programokról és ezek áráról. E-mail címem: [email protected] Köszönöm! Fatima
Grand Paralia Dátum: 2013-08-08 19:02:43
Erika írta ekkor: 2013-08-07 22:05:15
MA ÉRKEZTÜNK HAZA. KÖSZÖNET NEKTEK, HOGY AZ IDEI ÉVEN IS HOZZÁJÁRULTATOK A CSODÁS, SZERVEZETT, JÓL MŰKÖDŐ NYARALÁSHOZ! AZ UTAITOK KÖZÜL, MINDEGYIK GYÖNYÖRŰ, DE PARALIA VITT MINDENT SZÁMOMRA, AZ ÉJSZAKAI ÉLET NYÜZSGÉSÉVEL, PEZSGÉSÉVEL, PÖRGÉSÉVEL (A LEGTÖBB ESETBEN "REGGELIG" TARTÓ), A CARAVEL HÁZBAN ÉJFÉLIG TARTÓ KOKTÉLOZGATÁSOK, A KÜLÖNFÉLE PARTYK, IGEN EZ AZ A BÁR, AHOL KAPCSOLATOK SZÜLETNEK ÉS IGEN, A LEGJOBB BEFEKTETÉS A BARÁTSÁG!!! ELISMERÉSEM, CSAK ÍGY TOVÁBB!!! EGYÉBKÉNT TEGNAP MAGYAR IDŐ SZERINT 16:30-KOR INDULTUNK, REGGEL 8-KOR BP-EN VOLTUNK, ÖSSZESSÉGÉBEN 10 ÓRA ALATT MEGVAN AZ ÚT, HA LESZÁMÍTOD A HATÁRON VALÓ ÁLLDOGÁLÁST. ÜDV!
Kedves Erika! Köszönjük az elismerő szavakat. Örülünk , hogy élményekben gazdag, felejthetetlen nyaralásotok volt Paralián! Üdvözlettel!
Grand Paralia Dátum: 2013-08-08 18:54:35
Panni írta ekkor: 2013-08-07 20:59:07
Kedves GrandParalia! Augusztus 19-én indulunk Paraliaba Budapestről. Azt lehet már tudni, hogy mikor indul a busz, illetve hogy mikor érkezünk majd vissza Budapestre? Kérem, hogy a fakultatív programok közül a Meteorák, Olympos, görög est és a Skhiatos időpontját, árát szíveskedjenek leírni. Abban tudnának segíteni, hogy a főbb élelmiszerek kb hány euróba kerülnek? (nem kértünk félpanziót és próbáljuk összeszámolni, hogy napi hány euró legyen az étkezésre fordítandó pénzünk (napi egy főétkezéssel)) Köszönettel, Anna
Kedves Anna! Kérem küldje el emailcímét, hogy kérdéseit megválaszolhassuk. Üdvözlettel!