(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2013-08-08 18:46:53
Nagyné Kálnási Ildikó írta ekkor: 2013-08-08 14:46:02
Kedves Grand Tours! Többször utaztunk már veletek Paraliára ami minden esetben hatalmas élmény volt! Mindennel 100000%-ban meg voltunk elégedve! Az utazás, a sofőrök, a szállás (a Billy's, a Caravel, a Thalassa) az idegenvezetők, a programok. Ezer köszönet érte. Lehet elmennénk az idén is de félek az időjárástól mert szeptemberben mennénk. Voltunk már egyszer szeptemberben de az 8 éve volt. Akkor szuper meleg volt, Athénban lerohadt rólunk a ruha de Paralián is extra jó idő volt. Azt kérdezném,hogy a fakultatív programok meddig indulnak? Szeptemberben végig? Vagy akkor már csak néhány? Mi a tapasztalat az időjárással szeptemberben? Köszi a választ. Jó munkát!
Kedves Ildikó! A fakultatív programok az időjárástól és a jelentkezők létszámától függően lesznek megtartva. Az évszaknak megfelelő az időjárás, lehet még fürödni a tengerben. Sok szeretettel várjuk Paralián!
Grand Paralia Dátum: 2013-08-08 18:39:28
Fuszenecker Helga írta ekkor: 2013-08-08 18:10:20
Sziasztok fórumozók és GrandParalia! Augusztus 12-én indulunk Paraliára, a Villa Thalassa-ban szállunk meg. Érdeklődni szeretnék, hogy ebben az apartmanban beszél-e a tulajdonos/személyzet magyarul. Sokáig visszaolvastam a fórumon, de a Thalassáról nem igazán találtam semmit. Valakinek esetleg tapasztalat, vélemény? Nagyné Kálnási Ildikó most egy kicsit megnyugtatott :). Előre is köszönöm a válaszokat!
Kedves Helga! A Villa Thalassa tulajdonosa angolul, görögül beszél, magyarul nem. Sok szerettek várunk Paralián!
Fuszenecker Helga Dátum: 2013-08-08 18:10:20
Sziasztok fórumozók és GrandParalia! Augusztus 12-én indulunk Paraliára, a Villa Thalassa-ban szállunk meg. Érdeklődni szeretnék, hogy ebben az apartmanban beszél-e a tulajdonos/személyzet magyarul. Sokáig visszaolvastam a fórumon, de a Thalassáról nem igazán találtam semmit. Valakinek esetleg tapasztalat, vélemény? Nagyné Kálnási Ildikó most egy kicsit megnyugtatott :). Előre is köszönöm a válaszokat!
Nagyné Kálnási Ildikó Dátum: 2013-08-08 14:46:02
Kedves Grand Tours! Többször utaztunk már veletek Paraliára ami minden esetben hatalmas élmény volt! Mindennel 100000%-ban meg voltunk elégedve! Az utazás, a sofőrök, a szállás (a Billy's, a Caravel, a Thalassa) az idegenvezetők, a programok. Ezer köszönet érte. Lehet elmennénk az idén is de félek az időjárástól mert szeptemberben mennénk. Voltunk már egyszer szeptemberben de az 8 éve volt. Akkor szuper meleg volt, Athénban lerohadt rólunk a ruha de Paralián is extra jó idő volt. Azt kérdezném,hogy a fakultatív programok meddig indulnak? Szeptemberben végig? Vagy akkor már csak néhány? Mi a tapasztalat az időjárással szeptemberben? Köszi a választ. Jó munkát!
FATIMA Dátum: 2013-08-08 14:15:17
Kedves GrandParalia! Augusztus 12-én indulunk Paraliára. Szeretnék kérni egy tájékoztatót az aktuális fakultatív programokról és ezek áráról. E-mail címem: [email protected] Köszönöm! Fatima