Sziasztok!
Nem működik a Paráliánál lévő webkamera. Mi holnap indulunk pont az Anesisbe és szeretném tudni, megjavul-e.
Illetve holnap 13.00-ra kell Debrecenben a Tesco parkolóban lenni ugye? Köszönöm szépen előre is!
Enikő
Kedves Enikő!
A webkamera javítás alatt van. Hétfőn a találkozó 13: 00-kor van a debreceni Tesco parkolóban. Szeretettel várjuk Paralián!