(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2013-08-04 12:04:48
Pálócziné Horváth Enikő írta ekkor: 2013-08-04 07:45:58
Sziasztok! Nem működik a Paráliánál lévő webkamera. Mi holnap indulunk pont az Anesisbe és szeretném tudni, megjavul-e. Illetve holnap 13.00-ra kell Debrecenben a Tesco parkolóban lenni ugye? Köszönöm szépen előre is! Enikő
Kedves Enikő! A webkamera javítás alatt van. Hétfőn a találkozó 13: 00-kor van a debreceni Tesco parkolóban. Szeretettel várjuk Paralián!
Pálócziné Horváth Enikő Dátum: 2013-08-04 07:45:58
Sziasztok! Nem működik a Paráliánál lévő webkamera. Mi holnap indulunk pont az Anesisbe és szeretném tudni, megjavul-e. Illetve holnap 13.00-ra kell Debrecenben a Tesco parkolóban lenni ugye? Köszönöm szépen előre is! Enikő
Kardos Péter Dátum: 2013-08-03 17:37:36
Kedves GrandParalia ! Szeretném ha elküldenék számomra is az aktuális fakultatív programok listáját és árait. E-mail címem [email protected] Köszönettel : Kardos Péter
Grand Paralia Dátum: 2013-08-02 12:55:29
Jászberényi-Virág Zsuzsanna írta ekkor: 2013-08-01 20:04:19
Kedves Grand!Szeretnék én is tájékozódni a Paraliai aktuális fakultatív programokról és áraikról! Aug 27-én indulunk Paraliára! Email címem: [email protected] Köszönöm szépen!
Kedves Zsuzsanna! A megadott e-mail címedre elküldtük a fakultatív program lehetőségeket, és az árakat. Szeretettel várunk Parálián!!
Grand Paralia Dátum: 2013-08-02 12:52:49
Hajdu Emese írta ekkor: 2013-08-01 16:33:16
Szeretnék egy tájékoztatót kérni a fakultatív programokról, és az árakról. Az e-mail címem: [email protected] Mi október első hetében tervezzük az utazást, akkor is vannak még ezek a programok? Előre is köszönöm a segítséget!
Kedves Emese! A megadott e-mail címedre elküldtük a fakultatív program lehetőségeket, és az árakat. Szeretettel várunk Parálián!!