Sziasztok!
A családommal egy hetet töltöttünk Parálián az Ino apartmanházban.
Az utazás megszervezése, a szállítás kifogástalan volt. A kihelyezett idegenvezetők kedvesek, segítőkészek, ügyesek.
Az Ino apartman tiszta, kényelmes, jól felszerelt, a környéke csendes. A tulajdonosa Grigorios egy igazi unikum, kedves, vendégszerető, dolgos, jó kedélyű ember, akiben egy igazi jó barátra leltünk.
A tengerpart és a tenger felejthetetlen. Végig jól éreztük magunkat.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, utazzon ki, ha teheti.
Mi jövőre is kimegyünk.
Kedves Biácsi Antal!
Örülünk, hogy jól érezték magukat és egy felejthetetlen hetet töltöttek Paralián. Mindenki nevében köszönjük az elismerő szavakat. Grigorisnak is továbbítani fogjuk üzenetét. Reméljük jövőre újra találkozunk!!