(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Jászberényi-Virág Zsuzsanna Dátum: 2013-08-01 20:04:19
Kedves Grand!Szeretnék én is tájékozódni a Paraliai aktuális fakultatív programokról és áraikról! Aug 27-én indulunk Paraliára! Email címem: [email protected] Köszönöm szépen!
Hajdu Emese Dátum: 2013-08-01 16:33:16
Szeretnék egy tájékoztatót kérni a fakultatív programokról, és az árakról. Az e-mail címem: [email protected] Mi október első hetében tervezzük az utazást, akkor is vannak még ezek a programok? Előre is köszönöm a segítséget!
Grand Paralia Dátum: 2013-08-01 09:21:11
BIÁCSI ANTAL írta ekkor: 2013-07-31 18:48:14
Sziasztok! A családommal egy hetet töltöttünk Parálián az Ino apartmanházban. Az utazás megszervezése, a szállítás kifogástalan volt. A kihelyezett idegenvezetők kedvesek, segítőkészek, ügyesek. Az Ino apartman tiszta, kényelmes, jól felszerelt, a környéke csendes. A tulajdonosa Grigorios egy igazi unikum, kedves, vendégszerető, dolgos, jó kedélyű ember, akiben egy igazi jó barátra leltünk. A tengerpart és a tenger felejthetetlen. Végig jól éreztük magunkat. Mindenkinek csak ajánlani tudom, utazzon ki, ha teheti. Mi jövőre is kimegyünk. smile
Kedves Biácsi Antal! Örülünk, hogy jól érezték magukat és egy felejthetetlen hetet töltöttek Paralián. Mindenki nevében köszönjük az elismerő szavakat. Grigorisnak is továbbítani fogjuk üzenetét. Reméljük jövőre újra találkozunk!!
Grand Paralia Dátum: 2013-08-01 09:13:22
Kerekes Tünde írta ekkor: 2013-07-30 12:36:10
Kedves GrandParalia! Érdeklődni szeretnénk, hogy a 4fős két légterű stúdió az mit jelent bővebben? 2-2 fős szoba található benne? Előre is köszönjük! :)
Kedves Tünde! Igen, a kétlégterű stúdió 2 külön szobát jelent. Sok szeretettel várjuk Paralián!
Grand Paralia Dátum: 2013-08-01 09:06:21
Bakuczné Varga Katalin írta ekkor: 2013-07-30 18:09:47
Kedves GrandParalia! Aug. 12-én indulunk Paraliára, a Villa Atlantisban van szállásunk. Gondolkodunk, hogy érdemesebb lenne félpanziót kérni a mindennapos étterem látogatások helyett. Kérdésem, hogy utólagosan hogy tudnánk félpanziót igényelni? Köszönöm.
Kedves Katalin! Félpanziót tud még igényelni debreceni irodánknál. A félpanziós ellátásnál a vacsora fix időpontban van, 19: 30- kor vagy 20: 30- kor. A reggeli 7-től 10 óráig van. Sok szeretettel várjuk Paralián!