Sziasztok!
A családommal egy hetet töltöttünk Parálián az Ino apartmanházban.
Az utazás megszervezése, a szállítás kifogástalan volt. A kihelyezett idegenvezetők kedvesek, segítőkészek, ügyesek.
Az Ino apartman tiszta, kényelmes, jól felszerelt, a környéke csendes. A tulajdonosa Grigorios egy igazi unikum, kedves, vendégszerető, dolgos, jó kedélyű ember, akiben egy igazi jó barátra leltünk.
A tengerpart és a tenger felejthetetlen. Végig jól éreztük magunkat.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, utazzon ki, ha teheti.
Mi jövőre is kimegyünk.