Kedves Károly! Én az A épület földszint 16,18 vagy az első emeleten a 8,10 apartmanokat ajánlom, mert ezeknek a szobáknak nagy erkélyük van, ahova kényelmesen ki lehet ülni. Üdv.: Gábor
Kedves Gábor!
Köszönöm a választ, a tanácsot mrgfogadjuk!
Egyéni utazást tervezünk és szeretnénk 1 hét után még néhány napot maradni. Érdeklődnék, hogy van-e valamilyen lehetőség a közelben. Sarti környékén van Camping, illetve milyen költségben kell gondolkodni? Köszönöm türelmét! Üdvözlettel: Károly