(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Papp Tünde Dátum: 2011-05-04 07:44:57
Szia Beatrix! Mi is így vélekedünk,szintén emiatt választottuk az új apartmant.Egy kicsit örülök,hogy más is így vélekedik,eddig azt hittük velünk van a baj.Sarti egyszerűen csodás és kár ,hogy a tulaj hozzáállása olyan amilyen.Remélem az új apartman jó lesz !!!!!Jó nyaralást kívánok! smile
Lingvai Beatrix Dátum: 2011-04-30 19:22:42
Kedves Gábor! Mi augusztus végén megyünk Sartira a Paros apartmanházba. Nekünk már ez a 3. nyarunk amit ott tölthetünk, ezért már most alig várjuk hogy ott lehessünk. Teljes "Sarti fun"ok vagyunk!!!:) Sajnos a személyes rossz tapasztalatokból, meg az itteni fórumon is olvasható mások által tapasztalt kellemetlen görög tulajdonosnő miatt választottuk a új apartmanházat. (Egyébként a tisztasággal nekünk személy szerint sosem volt problémánk! Inkább a fürdéssel!:() De amit kérdezni szeretnék az a következő: Mivel te gondolom továbbra is a Holidayben vagy elszállásolva, az érdekelne minket hogy a Paros apartmanba a kulcsokat kitől fogjuk megkapni és hol? Válaszodat előre is köszönöm. Üdv: Vné Betti.
Szűcs Károly Dátum: 2011-04-30 17:43:35
írta ekkor: 2011-04-28 14:35:16
Kedves Károly! Én az A épület földszint 16,18 vagy az első emeleten a 8,10 apartmanokat ajánlom, mert ezeknek a szobáknak nagy erkélyük van, ahova kényelmesen ki lehet ülni. Üdv.: Gábor
Kedves Gábor! Köszönöm a választ, a tanácsot mrgfogadjuk! Egyéni utazást tervezünk és szeretnénk 1 hét után még néhány napot maradni. Érdeklődnék, hogy van-e valamilyen lehetőség a közelben. Sarti környékén van Camping, illetve milyen költségben kell gondolkodni? Köszönöm türelmét! Üdvözlettel: Károly
vgjj Dátum: 2011-04-30 01:37:35
Kedves Gábor! Az apartmanok tisztasága felöl érdeklődnék.Sajnos több fórumozótok jelezte a szobák tisztaságának kifogásolhatóságát.2011-ben mi a helyzet? Köszönöm szépen :)
Pataki Istvánné Dátum: 2011-04-29 16:02:48
Kedves Gábor ! Azt szeretném tőled kérdezni,hogy kb.hány órától foglalhatják el az apartmanokat az új vendégek ? Köszi