Sziasztok!
Szeretnék érdeklődni, hogy van két gyermekünk (9 és 6 évesek) és nem tudjuk eldönteni melyik szobát foglaljuk le a Holiday apartmanban. Lehetőleg olyat szeretnénk ami 1 légterű. Kényelmesen, viszonylag nyugalmasan lehessen az apartmanban időt eltölteni és étkezni. Köszönöm az infókat, Évi
Kedves Károly! Én az A épület földszint 16,18 vagy az első emeleten a 8,10 apartmanokat ajánlom, mert ezeknek a szobáknak nagy erkélyük van, ahova kényelmesen ki lehet ülni. Üdv.: Gábor