(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Ódé Gyuláné Dátum: 2011-04-28 15:25:34
Kedves Gábor! Szűcs Úrnak írt válaszát olvasva kicsit megrémültem és szeretném megkérdezni hogy a C épületben nem akkorák a teraszok hogy oda 3 illetve 4 fő egyszerre kiüljön? A C4 és a C5 stúdiókat foglaltuk le... Előre is köszönöm válaszát!
Dátum: 2011-04-28 14:35:16
Szűcs Károly írta ekkor: 2011-04-28 10:58:49
Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, hogy van két gyermekünk (9 és 6 évesek) és nem tudjuk eldönteni melyik szobát foglaljuk le a Holiday apartmanban. Lehetőleg olyat szeretnénk ami 1 légterű. Kényelmesen, viszonylag nyugalmasan lehessen az apartmanban időt eltölteni és étkezni. Köszönöm az infókat, Évi
Kedves Károly! Én az A épület földszint 16,18 vagy az első emeleten a 8,10 apartmanokat ajánlom, mert ezeknek a szobáknak nagy erkélyük van, ahova kényelmesen ki lehet ülni. Üdv.: Gábor
Szűcs Károly Dátum: 2011-04-28 10:58:49
Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, hogy van két gyermekünk (9 és 6 évesek) és nem tudjuk eldönteni melyik szobát foglaljuk le a Holiday apartmanban. Lehetőleg olyat szeretnénk ami 1 légterű. Kényelmesen, viszonylag nyugalmasan lehessen az apartmanban időt eltölteni és étkezni. Köszönöm az infókat, Évi
Dátum: 2011-04-27 00:31:14
Pepita Edina írta ekkor: 2011-04-19 15:03:44
Tisztelt GrandTours! Arról érdeklődnék, hogy 4 fős, 2 légterű apartmanoknál hány mágneskártyát kapunk? Megoldható a kettő?
Kedves Edina! Minden apartmanhoz csak egy kulcs jár. Üdv.: Gábor
Pepita Edina Dátum: 2011-04-23 17:26:42
Pepita Edina írta ekkor: 2011-04-19 15:03:44
Tisztelt GrandTours! Arról érdeklődnék, hogy 4 fős, 2 légterű apartmanoknál hány mágneskártyát kapunk? Megoldható a kettő?
Mikor kapok választ?