(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Grand Zakynthos Dátum: 2011-05-18 10:09:27
Máté Ildikó írta ekkor: 2011-05-17 22:05:11
Kedves Vivien! az Anna apartmanról szeretnék érdeklődni. Milyen távolságra van a félpanzió miatt a Georginához és a strandhoz? Két éve voltunk az Ibériában, nagyon jól éreztük magunkat Zakynthoson, de egy kicsit messze volt a szállás a strandhoz. Sajnos a Georginában már nincs szabad szoba, erre az apartmanra pedig nem emlékszem. A közelében találunk élelmiszerboltot? Előre is köszönöm a segítséget! Üdv. Ildikó
Szia Ildikó! Az következő térkép segít tájékozódni: http://www.grandtours.hu/images/uploads/Terkepek_2011/agios_sostis.jpg__20110211_084034.jpg A Georgina, Anna és Villa Maria apartmanjaink "szomszédok", tehát nem kell majd sokat sétálni az étteremig. A legközelebbi strandra pedig az Anna mellett vezet el az út, kb. 2 perces séta a part. A legközelebbi szupermarketek sincsenek messzebb, az erkélyről látni őket. Remélem, megnyugtattalak. :) Üdv. Vivien
Grand Zakynthos Dátum: 2011-05-18 10:00:40
Szatmári Lajos írta ekkor: 2011-05-17 21:11:40
Kedves Vivien! Köszönöm szépen a gyors választ! Mivel sajnos allergiás vagyok a gluténra (olyan terméket amiben búza, árpa, zab, rozs van nem ehetek) nem elég ha csak ott tudom meg, hogy esetleg nem lehet kapni a szigeten ilyen pékárut. Ha nincs természetesen itthonról viszek magammal de nem mindegy hogy milyen mennyiséget csomagoljak. Ezért kérem, hogy legkésőbb kedd estig (május 24ig) legyen szíves válaszolni. Mielőbbi válaszát előre is köszönöm! Szatmári Lajos
Kedves Lajos! Már kérdezősködtünk, de eddig nem jártunk sikerrel. :( De tovább keresgélünk! Keddig mindenféleképpen tájékoztatom. Annyit esetleg segítene, hogy az ilyen kenyeret előre csomagolva árulják, vagy frissen sütik a pékségekben? Vivien
Dátum: 2011-05-18 08:54:08
Szofi írta ekkor: 2011-05-17 23:16:13
Most lehet hülyeséget kérdezek, de a fakultatív kirándulásoknál mit jelent, hogy pl. a szigettúra 26 euro/13 euro. Kinek 13?
Gyerekeknek!
Szofi Dátum: 2011-05-17 23:16:13
Most lehet hülyeséget kérdezek, de a fakultatív kirándulásoknál mit jelent, hogy pl. a szigettúra 26 euro/13 euro. Kinek 13?
Krajcsir István Dátum: 2011-05-17 22:40:48
Kedves Vivien! Élnék is a lehetőséggel..:) Ha jók az információim Laganasból indulnak a helyi buszok a fővárosba.. Lehet tudni milyen helyeket érintenek? Ha jól olvastam akkor pl Porto Zorroba csak a fővárosból induló busszal lehet eljutni... Persze az sokkal jobb lenne ha ezt a kerülőt nem kellene megtenni..:) Válaszod előre is köszönöm! Üdv:István