(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Bernadett Dátum: 2011-01-11 15:12:58
Nemes Melinda írta ekkor: 2011-01-10 21:24:05
Mi tavaly voltunk, és nekünk a görög est szerdai napon, a szigettúra pedig csütörtökön volt. Abban már nem vagyok biztos, hogy melyik napon volt a hajóroncshoz való kirándulás, de talán hétfőn... smile
Kesves Melinda ! Nagyon köszönöm a válaszát.
Láda Imréné Dátum: 2011-01-11 13:49:44
Kedves Vivien! A Villa Maria apartmanról nem olvastam a fórumon. A wifi és a medence használható, ami a Georginához tartozik? A két fős szobákban a két szimpla ágy egymás mellett helyezkedik el? A hűtőnek van fagyasztó része? Vagy ezek a dolgok csak a Georginában adottak? Horgászásra van-e lehetőség és kell-e fizetni érte? Köszönöm a válaszodat előre is.
Nemes Melinda Dátum: 2011-01-10 21:24:05
Bernadett írta ekkor: 2011-01-08 17:39:52
Sziasztok! A fakultatív kirándulásokkal kapcsolatban azt szeretném megtudni, hogy melyik milyen napon szokott lenni. A válaszokat elörre is köszönöm smile
Mi tavaly voltunk, és nekünk a görög est szerdai napon, a szigettúra pedig csütörtökön volt. Abban már nem vagyok biztos, hogy melyik napon volt a hajóroncshoz való kirándulás, de talán hétfőn... smile
Nemes Melinda Dátum: 2011-01-10 21:20:17
Utólag is BÚÉK mindenkinek aki már járt Zakynthoson és persze annak is, aki idén megy! smile Isteni hely!! smile smile
Karasz Csaba Dátum: 2011-01-09 18:23:46
Szia Vivien! A családommal tavaly nagyon jól éreztük magunkat Zakynthoson, most foglaltunk szállást egy következő túrára, remélem nem lesz megint sztrájk. BÚÉK mindenkinek smile