Sziasztok! A fakultatív kirándulásokkal kapcsolatban azt szeretném megtudni, hogy melyik milyen napon szokott lenni. A válaszokat elörre is köszönöm
Mi tavaly voltunk, és nekünk a görög est szerdai napon, a szigettúra pedig csütörtökön volt. Abban már nem vagyok biztos, hogy melyik napon volt a hajóroncshoz való kirándulás, de talán hétfőn...