(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-01-14 17:34:28
Karasz Csaba írta ekkor: 2011-01-13 19:51:15
smile Szia! Tavaly két hetet voltunk a Georginában két gyerekkel, és idén is visszamegyünk. A szállás tűrhető, a konyha nem olcsó, de nagyon finoman főznek az étteremben. Érdemes kocsit bérelni, mi saját gépkocsival voltunk, annyi látnivaló volt, hogy 700 km-t mentünk csak a szigeten-megérte! A szigeten minden strand különbözik, vannak sziklás/ porto vromi, porto limnionas, porto roxa/, homokos/ gerakas, laganas, kalamaki/, kavicsos/porto zoro, Merathies/. A fakultatív programoknál nekünk jobban tetszettek a saját szervezésű kirándulások. A hajóroncs öböülből a kishajók porto vromiból indulnak, a kék barlangokhoz a hajók a skinarinál levő világítótoronytól indulnak. A teknősökkel gerakasnál találkoztunk, itt lehetett úszkálni velük. Askosnál van egy vadaspark vigyázni kell mert a kerthelyiségben beleesznek a tányérokba a szarvasok. Lehet csónakot bérelni napi 60-70 euróért, megéri mert olyan helyekre lehet eljutni, ahova a fakultatív programok sem indulnak. Aki szeret úszni, búvárszemüveget ne hagyja otthon, rájákat, kagylókat kisebb halakat lehet látni, és persze teknősöket. A Georgiona éttermében gyerekcentrikusak, a grillezett ételek nagyon finomak, jók a bárányból készült helyi specialitások , és van magyar nyelvű étlap is. A szigeten minden hol jók az ételek, ha vásárolni kell zakynthoson vannak nagyobb üzletek/SPAR, LIDL/ Érdemes helyi térképet venni kb. 3 euróért, a GPS térkép nélkül nem sokat ér. Az utazási iroda képviselői korrektek, segítőkészek, a vendéglátók kedvesek, az a véleményünk, hogy kedvelik a magyarokat. A szigeten általában angolul beszélnek. Történelmi építészeti emlékeket nem nagyon lehet találni, de a környezet, a tenger és a jó levegő mindent kárpótol. Üdv, és jó nyaralást! smile smile smile
Köszönöm az infókat!
Elekes Róbert Dátum: 2011-01-14 17:20:14
Sziasztok!arra lennék kíváncsi,hogy ami az Iberia apartmant illeti,ott kötelező kifizetni a klímadíjat még ha nem is használom?Merthogy máshol nincs feltüntetve a klímadíj.Minél előbb várom a választ erre,ugyanis a 30 euro az elég csípős ár.Köszönettel:Elekes Róbert
Kovács Gyöngyi Dátum: 2011-01-14 16:00:54
Kedves Lívia! Én Paralia,Sarti,MArmaras után 2 éve voltam Zantén. Nekem az eddigiek közöl messze ez volt a legszebb. Szertintem egyszer mindenképp látni kell.Ahogy előzőleg Csaba leírta érdemes autóval kirándulni a szigeten.Mi is béreltünk motorcsónakot a Kék barlangoknál,felejthetetlen élmény volt. Az idén Corfura megyünk Sidariba-ott még nem jártam.Szívesen vennék tőled néhány infót.Előre is köszönöm! Gyöngyi
Karasz Csaba Dátum: 2011-01-13 19:51:15
írta ekkor: 2011-01-13 10:57:03
Sziasztok! Idén júniusban 2 hét Zakyntos Georgina apartman. Mindent tudni szeretnék. Apartman, fakultatív programok gyerekekkel, éttermek ami csak eszetekbe jut. Köszönettel:Berki Attila
smile Szia! Tavaly két hetet voltunk a Georginában két gyerekkel, és idén is visszamegyünk. A szállás tűrhető, a konyha nem olcsó, de nagyon finoman főznek az étteremben. Érdemes kocsit bérelni, mi saját gépkocsival voltunk, annyi látnivaló volt, hogy 700 km-t mentünk csak a szigeten-megérte! A szigeten minden strand különbözik, vannak sziklás/ porto vromi, porto limnionas, porto roxa/, homokos/ gerakas, laganas, kalamaki/, kavicsos/porto zoro, Merathies/. A fakultatív programoknál nekünk jobban tetszettek a saját szervezésű kirándulások. A hajóroncs öböülből a kishajók porto vromiból indulnak, a kék barlangokhoz a hajók a skinarinál levő világítótoronytól indulnak. A teknősökkel gerakasnál találkoztunk, itt lehetett úszkálni velük. Askosnál van egy vadaspark vigyázni kell mert a kerthelyiségben beleesznek a tányérokba a szarvasok. Lehet csónakot bérelni napi 60-70 euróért, megéri mert olyan helyekre lehet eljutni, ahova a fakultatív programok sem indulnak. Aki szeret úszni, búvárszemüveget ne hagyja otthon, rájákat, kagylókat kisebb halakat lehet látni, és persze teknősöket. A Georgiona éttermében gyerekcentrikusak, a grillezett ételek nagyon finomak, jók a bárányból készült helyi specialitások , és van magyar nyelvű étlap is. A szigeten minden hol jók az ételek, ha vásárolni kell zakynthoson vannak nagyobb üzletek/SPAR, LIDL/ Érdemes helyi térképet venni kb. 3 euróért, a GPS térkép nélkül nem sokat ér. Az utazási iroda képviselői korrektek, segítőkészek, a vendéglátók kedvesek, az a véleményünk, hogy kedvelik a magyarokat. A szigeten általában angolul beszélnek. Történelmi építészeti emlékeket nem nagyon lehet találni, de a környezet, a tenger és a jó levegő mindent kárpótol. Üdv, és jó nyaralást! smile smile smile
Vajda Lívia Dátum: 2011-01-13 17:39:27
Hali!Én nagy Korfu rajongó vagyok,3éve oda járunk,tavaly nyáron 2-szer is voltam.Idén szívesen kipróbálnám Zakynthos-t.Tudna nekem valaki segíteni egy két infóval,hogy milyen hely?Olyan nyüzsgős,mint Sidari?Melyik apartmanba érdemes menni...stb????