Sziasztok!
Idén júniusban 2 hét Zakyntos Georgina apartman. Mindent tudni szeretnék. Apartman, fakultatív programok gyerekekkel, éttermek ami csak eszetekbe jut. Köszönettel:Berki Attila

Szia! Tavaly két hetet voltunk a Georginában két gyerekkel, és idén is visszamegyünk. A szállás tűrhető, a konyha nem olcsó, de nagyon finoman főznek az étteremben. Érdemes kocsit bérelni, mi saját gépkocsival voltunk, annyi látnivaló volt, hogy 700 km-t mentünk csak a szigeten-megérte! A szigeten minden strand különbözik, vannak sziklás/ porto vromi, porto limnionas, porto roxa/, homokos/ gerakas, laganas, kalamaki/, kavicsos/porto zoro, Merathies/. A fakultatív programoknál nekünk jobban tetszettek a saját szervezésű kirándulások. A hajóroncs öböülből a kishajók porto vromiból indulnak, a kék barlangokhoz a hajók a skinarinál levő világítótoronytól indulnak. A teknősökkel gerakasnál találkoztunk, itt lehetett úszkálni velük. Askosnál van egy vadaspark vigyázni kell mert a kerthelyiségben beleesznek a tányérokba a szarvasok. Lehet csónakot bérelni napi 60-70 euróért, megéri mert olyan helyekre lehet eljutni, ahova a fakultatív programok sem indulnak. Aki szeret úszni, búvárszemüveget ne hagyja otthon, rájákat, kagylókat kisebb halakat lehet látni, és persze teknősöket. A Georgiona éttermében gyerekcentrikusak, a grillezett ételek nagyon finomak, jók a bárányból készült helyi specialitások , és van magyar nyelvű étlap is. A szigeten minden hol jók az ételek, ha vásárolni kell zakynthoson vannak nagyobb üzletek/SPAR, LIDL/ Érdemes helyi térképet venni kb. 3 euróért, a GPS térkép nélkül nem sokat ér. Az utazási iroda képviselői korrektek, segítőkészek, a vendéglátók kedvesek, az a véleményünk, hogy kedvelik a magyarokat. A szigeten általában angolul beszélnek. Történelmi építészeti emlékeket nem nagyon lehet találni, de a környezet, a tenger és a jó levegő mindent kárpótol. Üdv, és jó nyaralást!