(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Schmidt Szilvia Dátum: 2011-08-20 14:13:17
Balogh Józseftől kérdezném, hogy a videoihoz a zenéket honnan szedte, mert nagyon tetszenek. Főleg az első filmben lévő zenék érdekelnének. Köszönöm
Baukó Adrienn Dátum: 2011-08-18 17:28:02
Köszönöm szépen a segítséget! smile
Telek Attiláné Dátum: 2011-08-18 13:15:34
Baukó Adrienn írta ekkor: 2011-08-17 10:04:25
Tudna valaki abban segíteni, hogy busszal hogy lehet eljutni Toloból Nafplionba? Meg lehet nézni neten valahol a menetrendet? Illetve szokott-e piac lenni valamelyik Tolohoz közeli városban, vagy Toloban? Férjemmel szept.2-án indulunk Békéscsabáról a Grand Toursszal, már visszaszámolunk smile
Én úgy tudom, szerdán és szombaton van piac Nafplionban. Argosban is van piac, itt ha jól tudom nagyobb is, de azt nem tudom, mikor van. Szerintem, Ági tud majd nekünk segíteni smile Mi is akkor megyünk, csak autóval. Szintén megkezdtük a visszaszámlálást smile
Balogh József Dátum: 2011-08-17 14:15:05
Adrienn ! Ha megnézte a videóimat, ott láthatta, hogy Nafplion nagyon szép tengerparti város és mi is busszal utaztunk oda. Óránként közlekedik, 1,6 Euro/fő oda és 1,6 Euro/fő vissza a jegy. Piac, ha jól emlékszem kedden és szombaton van, de erről pontosabbat Bihari Ági tudna mondani. Érdemes felmenni a várhoz is (1000 lépcső), nagyon szép a panoráma. http://gorogkalandok.atw.hu
Baukó Adrienn Dátum: 2011-08-17 10:04:25
Tudna valaki abban segíteni, hogy busszal hogy lehet eljutni Toloból Nafplionba? Meg lehet nézni neten valahol a menetrendet? Illetve szokott-e piac lenni valamelyik Tolohoz közeli városban, vagy Toloban? Férjemmel szept.2-án indulunk Békéscsabáról a Grand Toursszal, már visszaszámolunk smile