(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Balogh József Dátum: 2011-08-16 16:38:49
Telek Attiláné írta ekkor: 2011-08-16 11:55:48
Magát az oldalt nem találtam, a böngészőmmel semmi gond sincs. Valamiért egy általam sűrűn látogatott hasonló című lapot találtam csak. Ma meglett elsőre. Nagyon jó kis csemegék ezek a videók,segítik a várakozást smile Gratulálok a készítőnek!
Köszönöm ! Remélem, hogy hamarosan itt a Grand Tours honlapján is fenn lesz majd jobb minőségben.... http://gorogkalandok.atw.hu
Telek Attiláné Dátum: 2011-08-16 11:59:38
Most én is mutatnék valamit, bár nem én, hanem Ági találta egy picit régebben, de most is érdekes lehet. Nem elriasztásnak, hanem érdekességnek szánom. Mindenki ismeri a mondást, hogy egyszer volt Budán kutyavásár... http://www.youtube.com/watch?v=EhmTwpExYMY
Telek Attiláné Dátum: 2011-08-16 11:55:48
Balogh József írta ekkor: 2011-08-15 11:33:44
Kedves Hölgyem ! Valószínű a számítógépén nincs telepítve Flash 10 Player. Mivel ez egy Flash alapú weblap, ezért ennek mindenképpen kell lennie a számítógépén.... Ahogy már előbb is leírtam a megtekintéshez Internet Explorer 8-at vagy Google Chrome 10 vagy Chrome 13-as web böngészőt javaslok..... Jó szórakozást !
Magát az oldalt nem találtam, a böngészőmmel semmi gond sincs. Valamiért egy általam sűrűn látogatott hasonló című lapot találtam csak. Ma meglett elsőre. Nagyon jó kis csemegék ezek a videók,segítik a várakozást smile Gratulálok a készítőnek!
Schmidt Szilvia Dátum: 2011-08-15 19:44:20
Én is megnéztem a videókat és nagyon klasszak. Remélem mi is hamarosan élvezhetjük ezeket a remek látványokat. Aug. 26-án indulunk
Balogh József Dátum: 2011-08-15 17:21:31
Juhos Enikő írta ekkor: 2011-08-15 14:33:31
Tényleg ennyire gyönyörű a tenger Tolo-nál? Alig hiszem el :):):):) Nagyon gyönyörű, szuperek a videók. Köszönöm
Szivesen mindenkinek ! A videók minősége jobb is lehetne, ha lenne több ingyenes tárhelyem. Sajnos az 500 MB szabad Internetes tárhely csak erre a minőségre volt elég.