Csatlakozom az előttem szólóhoz,ez egy elég fontos kérdés.Lehetséges ,hogy egy szombat reggeli 9 órai érkezésnél du.2-ig az apartman előtt kell trónolni a csomagokkal????A visszaútnál pedig 9-kor ki az apartmanból a csomagokkal és várni a buszt,mondjuk délután 3-ig.Ez nagyon jó.De remélem nem így lesz!!!!Köszönöm a mihamarabbi választ.Kukac