(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Kukac Dátum: 2011-08-29 20:29:03
Ezt Bihari Ágnestől kérdezném.A válaszát előre is köszönöm.
Kukac Dátum: 2011-08-29 20:27:24
Csatlakozom az előttem szólóhoz,ez egy elég fontos kérdés.Lehetséges ,hogy egy szombat reggeli 9 órai érkezésnél du.2-ig az apartman előtt kell trónolni a csomagokkal????A visszaútnál pedig 9-kor ki az apartmanból a csomagokkal és várni a buszt,mondjuk délután 3-ig.Ez nagyon jó.De remélem nem így lesz!!!!Köszönöm a mihamarabbi választ.Kukac
PK Dátum: 2011-08-29 08:09:40
TC Fórumozók ! A busszal utazók hogyan tudják megoldani a szobák elfoglalását ill. elhagyását !? Pl 8-9-órai érkezés 14.00 órai szobafoglalás,hazaut szoba elhagyás 9.00 a busz visszaindulás este vmikor ?!!! Vannak-e szúnyogok ?! smile Köszönettel várom a válaszokat mert már visszaszámolunk !!! smile smile Juli
Balogh József Dátum: 2011-08-22 20:43:15
Szathmári Katalin írta ekkor: 2011-08-22 20:15:41
Kedves József! Köszönet, most sikerült!
Szívesen ! http://gorogkalandok.atw.hu
Szathmári Katalin Dátum: 2011-08-22 20:15:41
Kedves József! Köszönet, most sikerült!