(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Leányfalvi Zsoltné Dátum: 2011-08-13 17:47:27
Kedves Márton! Vasárnap jöttünk haza Görögországból. Csak a gyermeknek volt útlevele, a férjem és én személyivel utaztunk. Semmi gond nem volt, simán átjöttünk az összes határon.
Dátum: 2011-08-12 19:48:26
Kedves Haza utazók ! Érdeklődni szeretnék,hogy Ti váltottatok útlevelet ? köszönöm
Dátum: 2011-08-12 19:48:19
Kedves Haza utazók ! Érdeklődni szeretnék,hogy Ti váltottatok útlevelet ? köszönöm
Szathmári Katalin Dátum: 2011-08-12 12:31:38
Idei nyaralásunkkor egy kb. 3 cm-es szálkát szedett ki a kedves magánorvos a lábamból ott helyben, a magánrendelőjében. Nagyon gondos volt, Tetanus védőoltást és antibiotikumot írt fel, a sebet gyönyörűen kitakarította. Aggódtam a mély seb miatt, nehogy gond legyen, de neki hála, már 2 nap múlva fürödtem is. Az egész ellátás nem vett el sok időt, és köszönet Áginak nyelvi problémák sem voltak. Szerintem bőven megér ennyi könnyebbséget, hogy gyorsan és szakszerűen ellátnak ott helyben, nem kell a közeli városba utaznod, vagy kifizetned az ellátásod díját ott helyben, még ha van is esetleg olcsóbb utasbiztosítás. Ráadásul két hét alatt már meg is jött a kapott gyógyszerek ára az Atlasztól.
Balogh József Dátum: 2011-08-11 23:36:16
Nyaralás Tolon - videófelvételek a http://gorogkalandok.atw.hu oldalon láthatók.... Internet Explorer 8 vagy Google Chrome 10-13 böngésző és Flash 10 Player ajánlott............................