Idei nyaralásunkkor egy kb. 3 cm-es szálkát szedett ki a kedves magánorvos a lábamból ott helyben, a magánrendelőjében. Nagyon gondos volt, Tetanus védőoltást és antibiotikumot írt fel, a sebet gyönyörűen kitakarította. Aggódtam a mély seb miatt, nehogy gond legyen, de neki hála, már 2 nap múlva fürödtem is. Az egész ellátás nem vett el sok időt, és köszönet Áginak nyelvi problémák sem voltak. Szerintem bőven megér ennyi könnyebbséget, hogy gyorsan és szakszerűen ellátnak ott helyben, nem kell a közeli városba utaznod, vagy kifizetned az ellátásod díját ott helyben, még ha van is esetleg olcsóbb utasbiztosítás. Ráadásul két hét alatt már meg is jött a kapott gyógyszerek ára az Atlasztól.