(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bereczki Andrea Dátum: 2011-05-13 16:22:26
Sziasztok fórumozók!Szeretnénk szállást foglalni Tolo-ba,de némi fenntartásokkal!A hely nagyon szépnek tűnik, de Kefalonia-Skala,is nagyon jonak láttszik.Melyiket válasszuk,merthogy tanácstalanok lettünk a látható képek alapján.Hol szebb a tengerpart?Látnivalók?Melyik városka a szebb,jobb?Ha volt már valaki mind kettő helyen szívesen vennénk ha némi infoval segítene a döntésben.Köszi mindenkinek,és jó pihenést a nyaralásra! smile
Pákné Csornai Katalin Dátum: 2011-05-05 11:39:41
Bihari Agi írta ekkor: 2011-05-04 11:29:29
Kedves Katalin! Orulunk, hogy megint latunk titeket itt Toloban.A kiadott program alapjan az elso eloadasok Epidavroszban julius 1-2-en lesznek. Majus 9-tol kezdik ertekesiteni a jegyeket, akkor azert rakerdezek meg egyszer, de a pillanatyni allas szerint nincs eloadas juniusban.
Kedves Ági! Nagyon szépen köszönöm az információt. A július 1-je és 2-a is jó még nekünk, mert két hétre fizettünk be, és csak július 3-án reggel indulunk haza. Szóval nagyon szeretnénk egy igazi görög drámát látni Epidavroszban. Nagyon megköszönöm Neked, ha utánajársz a jegyvételi lehetőségnek. Várom válaszod. Üdv: Cs. Kati
Bihari Agi Dátum: 2011-05-04 11:45:08
Kedves Katalin! Termeszetesen van lehetoseg felpanzio es csak vacsora befizetesere is itt a helyszinen. A Demos szobak valoban a falu es a tenger iranyaba neznek, de ahogy te is irtad tengerre nezonek nem mondhatoak. Udv. Agi
Bihari Agi Dátum: 2011-05-04 11:41:50
írta ekkor: 2011-05-02 16:37:01
Kedves Ági! Érdeklődnék hogy mely éttermekben kávézókban van Tolón Wifi. Misztrába autó nélkül hogy lehet eljutni? Van esetleg oda fakultáció? A helyben lévő orvos elfogad e bankkártyát? Legyen szíves ajánljon Nekünk pár jó éttermet. Esetleg idei bolti és éttermi árakról tudna írni? Köszönöm: Balázs
Kedves Balazs. Toloban tobb kavezoban is van wifi lehetoseg (pl.Esperando, Vibe), amikor itt lesznek visszaterunk a kerdesre, az irodankba is johetnek a laptoppal nyitvatartasi idoben, nalunk is van wifi. Misztraba nehez auto nelkul eljutni, tobbszor at kell szallni a helyi buszokon. Az orvos nem fogad el bankkartyat. Az ettermeket is meg tudjuk majd itt beszelni, vannak jo es megfizetheto helyek a foutcan (pl.Tsiros taverna) es a tengerparton is (Akrogialli, Taverna Romvi, a Romvi 10% kedvezmenyt is ad utasainknak, ehhez adunk majd kartyat is, ha igenybe kivanjak venni).
Bihari Agi Dátum: 2011-05-04 11:32:24
László Tamás írta ekkor: 2011-05-02 11:29:02
Kedves Bihari Ági! Sokéves tapasztalataid alapján milyen idő várható máj.27- jún.5 között? A tenger k.b.milyen hőmérsékletű? Meleg cuccot pakoljunk-e? Válaszod előre is megköszönve szeretettel üdvözlünk! A fájóslábú Tamás és a duci Gabi.
Szia Tamas. Majus vegen szinte barmilyen ido lehet, nehany nappal az indulasi idotok elott nezek majd friss idojarasjelentest es megirom nektek. Agi