(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Gargya Imre Dátum: 2011-05-22 10:00:07
Kedves Bihari Ági! Azon gondolkodom, hogy a tolói költségekből (élelmiszer bolt, taverna, stb.) mennyit tudok majd kártyával fizetni és mennyit vigyek kp-ben. Én minél többet szeretnék kártyával. 20 éve nem jártam Görögországban, mennyire terjedt el azóta a kártyahasználat náluk?
Bihari Agi Dátum: 2011-05-20 09:12:13
Kedves Katalin! A fesztivall eseteben leghamarabb az adott eloadas elott 3 hettel lehet jegyet venni, tehat juni 10-tol a juli.1 penteki eloadasra. A jegyarak a kovetkezok:50€ (VIP), 40€ (Zone Α), 30€ (Zone Β), 15€ (Diak- Zone Β) 20€ (Upper Tier), 10€ (Diak- Upper Tier, Mozgaskorlatozottak) Az eloadas ezen a napon: Peace, Aristophanes lesz. A http://www.hellenicfestival.gr/ angol nyelvu verziojaban egyeb reszleteket is olvashattok a programrol. Agi
Pákné Csornai Katalin Dátum: 2011-05-19 11:34:25
Kedves Ági! Még annyit elfelejtettem az imént megírni, hogy 4 jegyre lenne szükségünk, ha megoldható. Üdv: Cs, Kati
Pákné Csornai Katalin Dátum: 2011-05-19 11:32:29
Kedves Bihari Ági! Sikerült megtudni, hogy lehet-e jegyet szerezni a július 1-i vagy 2-i epidavroszi előadásra? Ide másolom az üzenetváltásunkat: „Kedves Katalin! Orulunk, hogy megint latunk titeket itt Toloban.A kiadott program alapjan az elso eloadasok Epidavroszban julius 1-2-en lesznek. Majus 9-tol kezdik ertekesiteni a jegyeket, akkor azert rakerdezek meg egyszer, de a pillanatyni allas szerint nincs eloadas juniusban.” Kedves Ági! Nagyon szépen köszönöm az információt. A július 1-je és 2-a is jó még nekünk, mert két hétre fizettünk be, és csak július 3-án reggel indulunk haza. Szóval nagyon szeretnénk egy igazi görög drámát látni Epidavroszban. Nagyon megköszönöm Neked, ha utánajársz a jegyvételi lehetőségnek. Várom válaszod. Üdv: Cs. Kati
Benyus Julianna Dátum: 2011-05-17 13:17:26
Bihari Agi írta ekkor: 2011-05-16 18:01:26
Kedves Julianna! A www.gtp.gr oldalon meg tudjak nezni a Pireuszbol Ermioni fele indulo hajok menetrendjet. Udv. Bihari Agi
Köszönöm szépen.