(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2011-05-16 18:01:26
Benyus Julianna írta ekkor: 2011-05-16 12:35:04
Június 11-től leszünk Ermióniban. Szeretném megkérdezni, hogy esetleg tudunk-e csatlakozni fakultatív programokhoz, Korintosz, és Mükéné is érdekelne minket. Illetve, hogy jól tudom-e, hogy Pireuszból hajóval érdemes Ermióniba menni? Vagy csak Hydrára megy hajó Athénból, és onnan átszállással juthatunk el Ermióniba? Köszönöm szépen, B.J.
Kedves Julianna! A www.gtp.gr oldalon meg tudjak nezni a Pireuszbol Ermioni fele indulo hajok menetrendjet. Udv. Bihari Agi
Bihari Agi Dátum: 2011-05-16 17:50:59
Nagyné Varga Krisztina írta ekkor: 2011-05-15 09:49:06
Érdeklődni szeretnék, hogy juli 29-től vagyunk Tolon, de nem a Grand tours-tól hanem egyénileg foglaltunk szállást. Megszeretném kérdezni, hogy igy is az Athéni fakultativ programra betudunk-e fizetni a idegenvezetőnél, hogy szervezetten nézzük meg. Milyen napokon lenne ez a program? Felnőtt gyerek ár? Illetve a Korintoszi csatorna benne lenne-e? Köszönöm segítő válászát Nagyné Kriszta
Kedves Krisztina! Termeszetesen semmi akadalya nincs annak, hogy Onok is csatlakozzanak fakultativ programjainkhoz. Az atheni kirandulas altalaban csutortokon van, de ez valtozhat. Kerem, hogy amikor megerkeznek Toloba jojjenek be hozzank a Culture Travel Travel utazasi irodaba, ami Tolo foutcajan talalhato (Sekeri 46), es pontositjuk a reszleteket. A kirandulas ara felnotteknek 35 E + 12 E a kombinalt belepo, amivel az Akropoliszon tul meg tobb mas tortenelmi emlek is megtekintheto. Gyerekeknek 12 eves korig 25 E, 19 eves kor alatt automatikusan ingyenes a belepes az allami kezben levo asatasi teruletekre, 19 eves kor felett diakigazolvany bemutatasaval szinten ingyenes a belepes. A program resze egy kb fel oras megallo a Korinthoszi csatornanal, ahol ki lehet setalni a csatornahidra, es innen van lehetoseg lenezni. Udv. Bihari Agi
Benyus Julianna Dátum: 2011-05-16 12:35:04
Június 11-től leszünk Ermióniban. Szeretném megkérdezni, hogy esetleg tudunk-e csatlakozni fakultatív programokhoz, Korintosz, és Mükéné is érdekelne minket. Illetve, hogy jól tudom-e, hogy Pireuszból hajóval érdemes Ermióniba menni? Vagy csak Hydrára megy hajó Athénból, és onnan átszállással juthatunk el Ermióniba? Köszönöm szépen, B.J.
Nagyné Varga Krisztina Dátum: 2011-05-15 09:49:06
Érdeklődni szeretnék, hogy juli 29-től vagyunk Tolon, de nem a Grand tours-tól hanem egyénileg foglaltunk szállást. Megszeretném kérdezni, hogy igy is az Athéni fakultativ programra betudunk-e fizetni a idegenvezetőnél, hogy szervezetten nézzük meg. Milyen napokon lenne ez a program? Felnőtt gyerek ár? Illetve a Korintoszi csatorna benne lenne-e? Köszönöm segítő válászát Nagyné Kriszta
Grand Éva Dátum: 2011-05-14 21:56:45
Bereczki Andrea írta ekkor: 2011-05-13 16:22:26
Sziasztok fórumozók!Szeretnénk szállást foglalni Tolo-ba,de némi fenntartásokkal!A hely nagyon szépnek tűnik, de Kefalonia-Skala,is nagyon jonak láttszik.Melyiket válasszuk,merthogy tanácstalanok lettünk a látható képek alapján.Hol szebb a tengerpart?Látnivalók?Melyik városka a szebb,jobb?Ha volt már valaki mind kettő helyen szívesen vennénk ha némi infoval segítene a döntésben.Köszi mindenkinek,és jó pihenést a nyaralásra! smile
Kedves Andrea!A görög szigetek nagyon szépek, de a látnivalók a természet szépségeire vonatkoznak, történelmi emlékek nincsenek. Ha jobban érdekel Athén, a hajózás a Korynthosi- csatornán, Mükéné és ilyesmi, akkor Tolót válaszd.Van ott egy remek hajókirándulás is,Hydra szigete,az szerintem egy kis csoda.A tengerpart Kefalónián(Skala)nagyobb és szélesebb, de hirtelen mélyül a víz, míg Tolón sekély, de mindkét helyen gyönyörű kristálytiszta víz van. A nyaralóhely mindkét helyen kicsi, de barátságos,Tolón a szomszédban ott van Naphlyon,az egy nagy város szép látnivalókkal és jó szórakozási lehetőségekkel. Szóval szerintem most a szerint dönts,hogy mi vonz jobban: a sziget szépségei, vagy Toló fakultatív programjai. Üdv:Éva