Sziasztok fórumozók!Szeretnénk szállást foglalni Tolo-ba,de némi fenntartásokkal!A hely nagyon szépnek tűnik, de Kefalonia-Skala,is nagyon jonak láttszik.Melyiket válasszuk,merthogy tanácstalanok lettünk a látható képek alapján.Hol szebb a tengerpart?Látnivalók?Melyik városka a szebb,jobb?Ha volt már valaki mind kettő helyen szívesen vennénk ha némi infoval segítene a döntésben.Köszi mindenkinek,és jó pihenést a nyaralásra!
Kedves Andrea!A görög szigetek nagyon szépek, de a látnivalók a természet szépségeire vonatkoznak, történelmi emlékek nincsenek. Ha jobban érdekel Athén, a hajózás a Korynthosi- csatornán, Mükéné és ilyesmi, akkor Tolót válaszd.Van ott egy remek hajókirándulás is,Hydra szigete,az szerintem egy kis csoda.A tengerpart Kefalónián(Skala)nagyobb és szélesebb, de hirtelen mélyül a víz, míg Tolón sekély, de mindkét helyen gyönyörű kristálytiszta víz van. A nyaralóhely mindkét helyen kicsi, de barátságos,Tolón a szomszédban ott van Naphlyon,az egy nagy város szép látnivalókkal és jó szórakozási lehetőségekkel. Szóval szerintem most a szerint dönts,hogy mi vonz jobban: a sziget szépségei, vagy Toló fakultatív programjai. Üdv:Éva