Sziasztok fórumozók!
Aki tudja, árulja el nekem, hogy Tolon a tengerpart végig alkalmas strandolásra, illetve a meghirdetett apartmanok (Stella) előtti részen lehet jól fürödni? Apró kavicsos, vagy homokos? Medúzák, egyéb szörmedvények előfordulnak?
Kedves Emese! Nem titok, tehát elárulhatom: Tolón a tengerpart végig alkalmas strandolásra és a Stella, illetve Eleana előtt kiválóan lehet fürödni. Én különösen a reggeli-délelőtti órákban élveztem ott az úszást. Tükörsima olyankor a víz és nagyon romantikus a csónakok, vitorlások között úszkálni. Semmiféle "szörmedvénnyel" nem találkoztam az egy hét alatt. Ne izgulj, nem fogsz csalódni Tolóban. Legalábbis, szerinteml jobb hely, mint Sarti...