(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Kápolnási Tamás Dátum: 2011-04-10 11:57:58
Hevesi Roland írta ekkor: 2011-04-08 22:10:57
Kedves Tamás!Nekünk még 125 nap van az indulásig.Ha szépen megkérlek,írsz élménybeszámolót? smile
Kedves Roland!Az élménybeszámoló nem az erősségem de szívesen válaszolok majd a kérdéseidre levélben a [email protected] emailen,sőt már ha előtte is kérdésed lenne ezen a címen elérsz.Válaszolok minden Görögországgal kapcsolatos kérdésedre.
Hevesi Roland Dátum: 2011-04-08 22:10:57
Kedves Tamás!Nekünk még 125 nap van az indulásig.Ha szépen megkérlek,írsz élménybeszámolót? smile
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-04-08 10:12:44
Már csak 49 nap és Tolón vagyunk!!!!!!!!!!!De jóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!
Gajdács Emese Dátum: 2011-03-29 19:48:30
Köszi Judit. Megnyugtattál. Nagyon várom, hogy magam is meggyőződhessek arról, amit írtál. Eddig szinte csupa jót hallottam Toloról. Sarti is a "szerelmem" de már vágyom az újdonságra.
Tóth Judit Dátum: 2011-03-28 23:29:02
Gajdács Emese írta ekkor: 2011-03-28 19:36:56
Sziasztok fórumozók! Aki tudja, árulja el nekem, hogy Tolon a tengerpart végig alkalmas strandolásra, illetve a meghirdetett apartmanok (Stella) előtti részen lehet jól fürödni? Apró kavicsos, vagy homokos? Medúzák, egyéb szörmedvények előfordulnak?
Kedves Emese! Nem titok, tehát elárulhatom: Tolón a tengerpart végig alkalmas strandolásra és a Stella, illetve Eleana előtt kiválóan lehet fürödni. Én különösen a reggeli-délelőtti órákban élveztem ott az úszást. Tükörsima olyankor a víz és nagyon romantikus a csónakok, vitorlások között úszkálni. Semmiféle "szörmedvénnyel" nem találkoztam az egy hét alatt. Ne izgulj, nem fogsz csalódni Tolóban. Legalábbis, szerinteml jobb hely, mint Sarti...