(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Vozár János Dátum: 2011-03-16 17:56:09
Kedves Ági azt szeretném megkérdezni hogy Tolon van-e valamilyen szórakozóhely, disco ? előre is köszönöm válaszod smile
Kirschné Busai Anikó Dátum: 2011-03-14 22:42:11
Bihari Agi írta ekkor: 2011-03-13 17:16:51
Kedves Tamas! A leirasban hibasan szerepel, hogy Nafpliobol megy hajo,ezt eddig nem vettuk eszre, koszonjuk, hogy felhivtad ra a figyelmunket, ki fogjuk javitani. A hajo Tolobol indul Hydra es Spetses szigetekre, hetente tobbszor is. A hajojegy ra 34 Euro. Kedves Aniko! A Monemvassia kirandulas sajnos nagyon ritkan jon ossze, mert az ut hossza miatt (4ora) csak akkor tudja a hajostarsasag betenni a programba, ha mar van egy fix csoportjuk, amire aztan ra lehet szervezni. Udv. Agi
Kedves Ági, köszönöm a válaszodat. Sajnálom, ha így van, mert gondolom akkor nehéz összehozni elég embert. És esetleg egy menetrendszerinti kompjárat oda? Nekünk az is jó lenne! De a neten nem találtam róla infót. Köszi még egyszer.
Bihari Agi Dátum: 2011-03-13 17:16:51
Kedves Tamas! A leirasban hibasan szerepel, hogy Nafpliobol megy hajo,ezt eddig nem vettuk eszre, koszonjuk, hogy felhivtad ra a figyelmunket, ki fogjuk javitani. A hajo Tolobol indul Hydra es Spetses szigetekre, hetente tobbszor is. A hajojegy ra 34 Euro. Kedves Aniko! A Monemvassia kirandulas sajnos nagyon ritkan jon ossze, mert az ut hossza miatt (4ora) csak akkor tudja a hajostarsasag betenni a programba, ha mar van egy fix csoportjuk, amire aztan ra lehet szervezni. Udv. Agi
Kirschné Busai Anikó Dátum: 2011-03-13 13:04:41
Sziasztok. Mi május végén utazunk Tolóba, és én is hajózással kapcs.-ban kérdeznék. Már két helyen is olvastam, hogy van kirándulóhajó Tolóból Monemvassiába. Tényleg van ilyen? Valaki volt már ezen az úton esetleg?
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-03-13 08:36:26
Bihari Agi írta ekkor: 2011-03-12 10:36:33
Kedves Tamas! Nafpliobol nem megy komp Hydrara.
Ágikám a fakultatív leírás is azt írja hogy megy komp.Konkrétan azt írja hogy Pireuszból és Naupflionból.