(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Gajdács Emese Dátum: 2011-03-28 19:36:56
Sziasztok fórumozók! Aki tudja, árulja el nekem, hogy Tolon a tengerpart végig alkalmas strandolásra, illetve a meghirdetett apartmanok (Stella) előtti részen lehet jól fürödni? Apró kavicsos, vagy homokos? Medúzák, egyéb szörmedvények előfordulnak?
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-03-28 12:02:17
Kérdés hogy Toló jó-e?Ajaj de még milyen jó!!!!!!! Már alig várjuk hogy ottlehessünk Május 28.AAAAAHHHHH
Bihari Agi Dátum: 2011-03-27 11:43:16
Vozár János írta ekkor: 2011-03-16 17:56:09
Kedves Ági azt szeretném megkérdezni hogy Tolon van-e valamilyen szórakozóhely, disco ? előre is köszönöm válaszod smile
Kedves Janos! Tolo ugyan nem az a kimondottan "buliparadicsom" de itt is van szorakozasi lehetoseg, van disco, night club, sok bar es kavezo is.
Kaló Krisztina Dátum: 2011-03-27 08:17:37
Gajdács Emese írta ekkor: 2011-03-19 21:14:43
Sziasztok. Negyedik éve utazom a Granddal Sartira, mindig utószezonban. Hűséges típus vagyok, de most már váltanék kicsit. Mit gondoltok Tolo jó választás valakinek, aki finom, homokos tengerpartot, nyugalmat keres, de szívesen részt venne érdekes fakultatív utakon is?
Kedves Emese! Nem fogod megbánni. Mi autóval voltunk 2 éve és az óta is visszavágyunk. Nagyon sok érdekes helyre jutottunk el (Misztrasz, Monemvassia, Nafplio...), de 2 fakultatívokon is részt vettünk (Argolisz, Athén). Az említett kirándulásokat és Tolot is jó szívvel tudom ajánlani.
Gajdács Emese Dátum: 2011-03-19 21:14:43
Sziasztok. Negyedik éve utazom a Granddal Sartira, mindig utószezonban. Hűséges típus vagyok, de most már váltanék kicsit. Mit gondoltok Tolo jó választás valakinek, aki finom, homokos tengerpartot, nyugalmat keres, de szívesen részt venne érdekes fakultatív utakon is?