Sziasztok. Negyedik éve utazom a Granddal Sartira, mindig utószezonban. Hűséges típus vagyok, de most már váltanék kicsit. Mit gondoltok Tolo jó választás valakinek, aki finom, homokos tengerpartot, nyugalmat keres, de szívesen részt venne érdekes fakultatív utakon is?
Kedves Emese! Nem fogod megbánni. Mi autóval voltunk 2 éve és az óta is visszavágyunk. Nagyon sok érdekes helyre jutottunk el (Misztrasz, Monemvassia, Nafplio...), de 2 fakultatívokon is részt vettünk (Argolisz, Athén). Az említett kirándulásokat és Tolot is jó szívvel tudom ajánlani.