(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Kápolnási Tamás Dátum: 2011-01-21 17:54:21
Kedves Ági! Mi is kívánunk nagyon sok boldogságot és egészséget névnapja alkalmából!! Kápolnásiék!
Bihari Agi Dátum: 2011-01-21 16:40:10
László Tamás írta ekkor: 2011-01-21 15:58:00
Kedves Ági! Névnapod alkalmából sok szeretettel gratulálunk!!! Ha igaz,május 21.-én ismét találkozunk, már befizettük. Gabi és Tamás az utolsó csoportból./ A nagydarab fájós- lábú és a dundi felesége DIMITRÁBÓL/
Sziasztok! Koszonom a jokivansagot!!! Varunk titeket majusban!!!
László Tamás Dátum: 2011-01-21 15:58:00
Kedves Ági! Névnapod alkalmából sok szeretettel gratulálunk!!! Ha igaz,május 21.-én ismét találkozunk, már befizettük. Gabi és Tamás az utolsó csoportból./ A nagydarab fájós- lábú és a dundi felesége DIMITRÁBÓL/
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-01-21 14:34:00
50 éves házaspár vagyunk Május 28.-ára utazunk kettő hétre Tolóba az utazáshoz keresnénk utitársakat (2 fő ) oda-vissza és a környékbeli látnivalók(Spárta.Mistras,Stb) megnézéséhez. Az utazás költségeinek a feléért ami kb-70-75 E.forint/2 fő
Bihari Agi Dátum: 2011-01-20 11:29:53
Dományné Tóth Ibolya írta ekkor: 2011-01-18 19:55:10
Szia Ági! Szeretnénk 1-2 napot horgászással tölteni ha ott leszünk, de nem tudjuk, hogy van-e erre lehetőség. Tiltott, vagy lehet horgászjegyet kapni, esetleg milyen egyéb előírások vonatkoznak rá. Várom válaszod köszönettel Ibolya
Kedves Ibolya! A partrol es a molokrol lehet horgaszni, es a felszerelesen kivul nem kell mas hozza :-) Csonakrol, hajorol azonban nem szabad. Agi