Szia Ági! Szeretnénk 1-2 napot horgászással tölteni ha ott leszünk, de nem tudjuk, hogy van-e erre lehetőség. Tiltott, vagy lehet horgászjegyet kapni, esetleg milyen egyéb előírások vonatkoznak rá. Várom válaszod köszönettel Ibolya
Kedves Ibolya! A partrol es a molokrol lehet horgaszni, es a felszerelesen kivul nem kell mas hozza :-) Csonakrol, hajorol azonban nem szabad. Agi