(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Kápolnási Tamás Dátum: 2011-01-19 12:35:25
50 éves házaspár vagyunk Május 28.-ára utazunk kettő hétre Tolóba az utazáshoz keresnénk utitársakat (2 fő ) oda-vissza és esetleg a környékbeli látnivalók megnézéséhez. Az utazás költségeinek a feléért.
Kis Richárd Ádám Dátum: 2011-01-19 10:39:13
Sziasztok!Tudnátok képeket küldeni Tolo belvárosi részéről,leginkább a bevásárló része érdekelne.Köszi smile
Schultz-Nádudvari Eleni Dátum: 2011-01-19 09:57:23
Bihari Agi írta ekkor: 2011-01-18 10:42:41
Szia Eleni. A Demos haz 401 es 402 szobaja a legjobb ebbol a szempontbol, de az emeleti (202,203,...) szobakbol is latni picit a tengert tavolrol. Igazan tengerre nezonek azert egyik sem mondhato. Agi
Szia Ági! köszönöm szépen, foglalunk is hamarosan : smile
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-01-18 21:19:36
Május 28.-tól 2 hétre utazunk Tolóba egy Citroen Picassó szgk-val megbízható utitársakat ( 2-fő ) keresnénk,csak az utazás költségének a felét kellene fizetni. Ha érdekelne valakit akkor a következő emailra írjon. [email protected]
Dományné Tóth Ibolya Dátum: 2011-01-18 19:55:10
Szia Ági! Szeretnénk 1-2 napot horgászással tölteni ha ott leszünk, de nem tudjuk, hogy van-e erre lehetőség. Tiltott, vagy lehet horgászjegyet kapni, esetleg milyen egyéb előírások vonatkoznak rá. Várom válaszod köszönettel Ibolya