(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2011-01-18 10:49:14
Kis Richárd Ádám írta ekkor: 2011-01-16 18:37:13
Üdvözlöm Tamás!Köszönöm a választ!Még olyan kérdésem lenne,hogy a szerdai,vagy szombati piac a nagyobb?Nafplio és Argosz egy és ugyanaz a város??Ha nem akkor a piac melyikbe van,mert minket a többi érdekességen kivül leginkább a piac érdekelne...Köszönöm a választ
Kedves Richard! Piac legkozelebb Nafplioban van, ide konnyen el lehet jutni a menetrendszerinti busszal is, ami orankent megy Tolobol, a pontos menetrendet szivesen megadjuk erkezeskor (reggel 7 es este 8 kozt minden ora 20-kor megy a pillanatnyi allas szerint, de majus kozepen ez valtozik majd).
Bihari Agi Dátum: 2011-01-18 10:42:41
Schultz-Nádudvari Eleni írta ekkor: 2011-01-17 12:24:40
Szia Ági! szeretném megkérdezni, hogy a Demos apartman melyik 2 ágyas szobája néz a tenger felé egy kicsit ? :-) mindenképp olyan szobát szeretnénk lefoglalni ( 3 db két személyest ) ahonnan valamennyire látszik a tenger előre is köszönöm Eleni
Szia Eleni. A Demos haz 401 es 402 szobaja a legjobb ebbol a szempontbol, de az emeleti (202,203,...) szobakbol is latni picit a tengert tavolrol. Igazan tengerre nezonek azert egyik sem mondhato. Agi
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-01-17 21:23:36
Május 28.-tól 2 hétre utazunk Tolóba egy Citroen Picassó szgk-val megbízható utitársakat keresnénk,csak az utazás költségének a felét kellene fizetni. Ha érdekelne valakit akkor a következő emailra írjon. [email protected]
Kápolnási Tamás Dátum: 2011-01-17 17:39:36
Május 28.-tól 2 hétre utazunk Tolóba egy Citroen Picassó szgk-val megbízható utitársat keresnénk,csak az utazás költségének a felét kellene fizetni. Ha érdekelne valakit akkor a következő emailra írjon. [email protected]
Grand Éva Dátum: 2011-01-17 13:09:15
Lipták Adrienn írta ekkor: 2011-01-16 09:17:58
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék,h az új típusú kártyás személyigazolványt elfogadják a határon, vagy mindenképp kell útlevél! Előre is köszi! Adrienn
Kedves Adrienn!Tavaly június óta lehet személyi igazolvánnyal utazni, a Szerbek akkortól engedélyezték ezt. A Macedonok pedig 2 éve engednek útlevél nélkül.Szóval, elegendő az új típusú személyi igazolvány a görögországi utazásoknál.