Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Dátum: 2008-02-19 20:16:18
Szia Inci! Most olvastam,hogy tavaly a stella apartmanba laktatok.Azt szeretném tudni,hogy onnan ha ki mentek a tengerhez,a ház elött milyen a part, és a víz alja??Homokos vagy kavicsos. smile és van-ea ház körülről fényképed???Mer mi oda megyünk.Előre is köszönöm a válaszodat! smile Érdekelne,hogy megy-e Aug.16 tól ebbe az apartmanba valaki gyerekekkel?Mi 2 hétre megyünk,egy 10 éves lány és egy 14 éves fiúval. Sziasztok! smile
Dátum: 2008-02-14 16:07:27
Tavaly nyáron jártam harmadik alkalommal Toloban. Az a típusú ember vagyok, aki ha valahol jól érzi magát, akkor oda szívesen visszamegy többször is. Tolo az első pillanatban megfogott - nem tudom, hogy a hangulatos főutca, a lassan mélyülő, azúrkék tenger vagy a mindig szuper idő teszi, de nekem nagyon bejott. Ezen kívul itt lehet kapni Görögország legjobb gyrosát - Tassos éttermében! :) A Culture Travel helyi idegenvezetoi, Ági és Melinda, eddig a legfelkészültebbek, akikkel valaha talalkoztam. Kedvesek, segítőkészek és legyen szó a környékről, vagy Athénról, bármilyen kérdésre tudnak válaszolni :) Több fakultatív programon is részt vettünk és mindegyiket nagyon élveztük. Jól szervezettek voltak. Az athéni kirándulásra Ági jött velünk, aki nem csak a város és a helyi nevezetességek történetéről mesélt, hanem a görög történelemről, mitológiáról is hosszasan tud beszélni :) A szabadidős programra pedig ellátott minket hasznos információkkal, pl. mit érdemes megnézni, hol vásároljunk, és hogyan találjunk könnyen oda a találkozási ponthoz. Ha valaki szeret hajókázni, akkor szerintem kihagyhatatlan a Naphlion by night kirándulás. Tényleg érdemes megnézni ezt a kis ékszerdobozt, ami nem csak éjszaka, de nappal is szép látnivalókat tartalmaz. Legutóbb a Demos apartmanban voltunk, ami a főutcától nincs messze, egy csendes, kissé emelkedős mellékutcában található. Az apartmanról is csak azt tudom mondani, hogy tiszta, kulturált. A teraszról pedig szép kilátás volt! Bárkinek nyugodt szívvel tudom ajánlani Tolot, akár baráti társasággal megy, akár a párjával kettesben vagy a családjával. Szerintem itt mindenki talál magának kikapcsolódási, szórakozási, kirándulási lehetőséget. Idén nyáron ismét visszamegyek a barataimmal! :)) smile smile
Dátum: 2008-02-11 20:29:00
írta ekkor: 2008-02-04 21:41:55
Hello mindenkinek. Ha valaki tud egy pár szösszenetet a Pitsakis apartmanról, és környékéről, szívesen olvasnám. Köszi.
Helló! Tavaly mi a Demos-ban voltunk, ami tetszett nagyon, de tudom melyik a Pitsakis, mert pont szemben volt a kedvenc helyünkkel, ahol isteni gyrost ettünk. Akkor még nem volt a Grandtours-é. Tolo nagy strandjánál van a főutcán, közel a tengerhez. Belülről ugyan nem láttuk, de azt tudom, hogy közel van hozzá supermarket, kis üzletek, éttermek és szórakozási lehtőség is.
Dátum: 2008-02-04 21:41:55
Hello mindenkinek. Ha valaki tud egy pár szösszenetet a Pitsakis apartmanról, és környékéről, szívesen olvasnám. Köszi.
Dátum: 2008-01-30 19:26:18
írta ekkor: 2008-01-27 18:37:39
Köszi ! smile
Nincs mit!!! Ha valamire kíváncsiak vagytok, írjátok meg...., ha tudok válaszolok! smile

Kapcsolat/Elérhetőség