(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Deákné Tóth Teréz Dátum: 2014-02-07 12:11:35
Kedves Ági! Szeretném megkérdezni, hogy az Elena apartman I.em.1-es szobában van-e csillárventillátor. Azt is szeretném megtudni, hogy mekkora az erkély? Szeptemberre foglaltam le 2 hetet, majd találkozunk. Üdv.: Deákné Teri
Klopp Gyula Dátum: 2014-02-05 11:20:13
Deli Gabriella írta ekkor: 2014-01-31 20:52:48
Sziasztok! Volt már valaki a Demos apartmanban? Esetleg a 401-es szobáról van valakinek bővebb információja? Június elején milyen idő van Toloban? Júni 7-től mennénk..... A válaszokat előre is köszönöm!
Szia Gabriella! Szeptemberben voltunk a Demos 401-ben. Az egész apartman nagyon tiszta, a tulaj is rendes, angolul lehet vele beszélni (angol tanár). A 401-es pont a recepció felett van az 1. emeleten. Cipekedni nem kell, mivel a busztól kocsival elviszik a csomagokat, a házban pedig lift van(!). Minden nap takarítanak, félidőben ágyneműt, törölközőt cserélnek. A 401-es erkélye sarokerkély, szép kilátással a tengerre, és a falura is. A villanypózna kissé zavaró, de nem túl vészes. A képeken nem látható a szoba, de ha adsz egy e-mail címet, szívesen küldök a saját felvételeimből néhány képet a szobáról, illetve az erkélyről. Az apartman nagyon jó választás, a szobák közül inkább a 402-403, vagy 501;502;503-at ajánlanám. Jó nyaralást, az idő biztosan jó lesz! Klopp Gyula
mihály zsanett Dátum: 2014-02-04 19:36:26
Kedves Mindenki :) ! Tudna nekem küldeni valaki képeket a Hotel Romvi szobájáról a [email protected] e-mail címre? Bármilyen beszámolót szívesen fogadok, legyen az fakultatÍv program, robogó bérlés, ételek, árak! Nagyon szépen köszönöm előre is! Zsanett
Deli Gabriella Dátum: 2014-01-31 21:00:31
Látható a 401-es szoba erkélye a Demos apartman képei között? Ha igen, melyik az? Köszönöm!
Deli Gabriella Dátum: 2014-01-31 20:52:48
Sziasztok! Volt már valaki a Demos apartmanban? Esetleg a 401-es szobáról van valakinek bővebb információja? Június elején milyen idő van Toloban? Júni 7-től mennénk..... A válaszokat előre is köszönöm!