(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2014-01-19 13:42:38
Erdélyi István írta ekkor: 2014-01-17 14:02:15
Meg tudná mondani, hogy a földszint 1. és 2. szobának mekkora az erkélye (X méter * Y méter). Köszönöm
Kedves Istvan! Feltetelezem, hogy az Eleana apartmanhazra gondolt a teraszokat illetoen. Az 1-es es 2-es szobak kenyelmes , nagy erkelyyel rendelkeznek, de a pontos meretet ebben a pillanatban nem tudom megmondani, amint ujra Toloban leszek pontosabb adatokkal szogalok majd. Udvozlettel Bihari Agnes
Bihari Agi Dátum: 2014-01-19 13:34:07
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2014-01-17 10:22:42
Kedves Ági! A Dimitra Apartmant néztem ki magunknak. Szeretném megkérdezni,hogy a 3 ágyas szobákban a kihúzható ágy milyen? A fiam 180 cm magas ,kényelmesen elfér rajta? A tetőtéri szobára gondoltam,ott milyen a kilátás? Nem szeretném ha kiülünk az erkélyre és a másik ház néz szembe velünk. Esetleg Te melyik szobát ajánlod? Köszönettel!
Kedves Gyongyi! A kihuzhato agy majdnem akkora, mint a rendes agy (az ala van "betolva"), nem egy szetnyithato kempingagyra kell gondolni a Dimitra haz eseteben. Szerintem nem lesz gond a meretevel. A tetoteri 3-agyas szobak teraszarol a szomszedos (felbehagyott) epulet tetejet is lehet latni, de efolott a tengert is. Udvozlettel Bihari Agi
Bihari Agi Dátum: 2014-01-19 13:26:42
ÖRKÉNYI iSTVÁNNÉ írta ekkor: 2014-01-16 14:40:51
ARRA VONATKOZÓLAG VAN-E VALAKINEK INFORMÁCIÓJA, HOGY AZ ELEANA APP.HÁZ PARTSZAKASZÁN VAN-E LEHETŐSÉG A HÁZ VENDÉGEI SZÁMÁRA NAPOZÓÁGY ÉS NAPERNYŐ BÉRLÉSÉNEK, HASZNÁLATÁNAK STB?
Kedves Orkenyi Istvanne! Az Eleana apartmanhoz nagyon kozel van lehetoseg napernyok es napagyak berlesere. Udvozlettel Bihari Agi
Bihari Agi Dátum: 2014-01-19 13:24:53
Andréné Faragó Györgyi írta ekkor: 2014-01-14 17:00:02
Kedves Ági! Az első turnussal érkeznénk Tolora, a kérdésem, hogy az 504-es szoba erkélyéről milyen a kilátás, sarokerkély-e? Köszönöm!
Kedves Gyorgyi! Az 504-es szoba erkelye nem a sarkon van, de ettol fuggetlenul jo a kilatas, onnan is lathato a tenger.Udvozlettel Bihari Agi
Erdélyi István Dátum: 2014-01-17 14:02:15
Meg tudná mondani, hogy a földszint 1. és 2. szobának mekkora az erkélye (X méter * Y méter). Köszönöm