Kedves Ági! A Dimitra Apartmant néztem ki magunknak. Szeretném megkérdezni,hogy a 3 ágyas szobákban a kihúzható ágy milyen? A fiam 180 cm magas ,kényelmesen elfér rajta? A tetőtéri szobára gondoltam,ott milyen a kilátás? Nem szeretném ha kiülünk az erkélyre és a másik ház néz szembe velünk. Esetleg Te melyik szobát ajánlod? Köszönettel!
Kedves Gyongyi! A kihuzhato agy majdnem akkora, mint a rendes agy (az ala van "betolva"), nem egy szetnyithato kempingagyra kell gondolni a Dimitra haz eseteben. Szerintem nem lesz gond a meretevel. A tetoteri 3-agyas szobak teraszarol a szomszedos (felbehagyott) epulet tetejet is lehet latni, de efolott a tengert is. Udvozlettel Bihari Agi