(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Völgyi Klári Dátum: 2014-01-28 16:47:36
Erdélyi István írta ekkor: 2014-01-17 14:02:15
Meg tudná mondani, hogy a földszint 1. és 2. szobának mekkora az erkélye (X méter * Y méter). Köszönöm
Kedves István! Pár éve az emeleti szobában laktunk, a lent lévő teraszok kb 3m x 3m -esek.
Erdélyi István Dátum: 2014-01-23 18:25:46
Bihari Agi írta ekkor: 2014-01-19 13:42:38
Kedves Istvan! Feltetelezem, hogy az Eleana apartmanhazra gondolt a teraszokat illetoen. Az 1-es es 2-es szobak kenyelmes , nagy erkelyyel rendelkeznek, de a pontos meretet ebben a pillanatban nem tudom megmondani, amint ujra Toloban leszek pontosabb adatokkal szogalok majd. Udvozlettel Bihari Agnes
Köszönöm! Igen, az Eleanara gondoltam. Előre is köszönöm a fáradozását!
Soósné Csuhaj Mária Dátum: 2014-01-23 00:33:37
Kedves Ági! Egy kicsit megkésve de annál nagyobb szeretettel kívánunk nagyon boldog névnapot számodra. Puszi a Soós család Ózdról. Reméljük az idén is találkozunk augusztusban Tolóban.
Kovács Gyöngyi Dátum: 2014-01-19 14:45:00
Bihari Agi írta ekkor: 2014-01-19 13:34:07
Kedves Gyongyi! A kihuzhato agy majdnem akkora, mint a rendes agy (az ala van "betolva"), nem egy szetnyithato kempingagyra kell gondolni a Dimitra haz eseteben. Szerintem nem lesz gond a meretevel. A tetoteri 3-agyas szobak teraszarol a szomszedos (felbehagyott) epulet tetejet is lehet latni, de efolott a tengert is. Udvozlettel Bihari Agi
Kedves Ági! Köszönöm szépen a választ.Épp az imént foglaltam le ,végül is a 104 szobát. Augusztusban találkozunk, nagyon várom! Addig is szép nyarat! Gyöngyi
Tóth Adrienn Dátum: 2014-01-19 14:06:45
Sziasztok! Megszeretném kérdezni hogy július végén milyen idő van? Víz hőmérséklet? Köszi