Kedves Gyongyi! A kihuzhato agy majdnem akkora, mint a rendes agy (az ala van "betolva"), nem egy szetnyithato kempingagyra kell gondolni a Dimitra haz eseteben. Szerintem nem lesz gond a meretevel. A tetoteri 3-agyas szobak teraszarol a szomszedos (felbehagyott) epulet tetejet is lehet latni, de efolott a tengert is. Udvozlettel Bihari Agi
Kedves Ági! Köszönöm szépen a választ.Épp az imént foglaltam le ,végül is a 104 szobát. Augusztusban találkozunk, nagyon várom! Addig is szép nyarat! Gyöngyi