(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Herke Péter Dátum: 2012-07-15 22:28:48
Kedves Ági, köszönöm a gyors választ! Az e-mailt elküldtem a megadott e-mail címre és várom az infókat. Üdvözlettel: Herke Péter
Bihari Agi Dátum: 2012-07-14 11:50:22
Kedves Eva! Az epidavroszi szinhazban ket eloadas lesz ezalatt az ido alatt, augusztus 4-en, a Gorog Nemzeti szinhaz eladasaban, Moliere Amphitryonja szerepel a programban. A jegyarak (zonatol fuggoen) 50, 40, 20, es 13 E. Augusztus 10-11 : Aristophanes, Madarak cimu darabja kerul megrendezesre. Jegyarak: 50, 40, 30, es 20 E. Tovabbi reszletek a www.greekfestival.gr oldalon olvashatoak. Udvozlettel, Bihari Agi
Simon Jozsefne Dátum: 2012-07-14 11:39:11
Kedves Agi! Kerlek ird meg az epidavroszi fesztival idei programjat, augusztus 4 es 18 kozott! Elore is koszonom! Eva
Bihari Agi Dátum: 2012-07-14 10:17:03
Sándor Tamás írta ekkor: 2012-07-13 20:47:52
Vitazáró helyett: Ez 4 nap. én 14 napra jönnék, ez nagyjából Tunéziára rímel, ahol 3 nap a program, össz-vissz a többi a sivatagos tengerpart.Leégés, vagy ott van délebbre fakultatív cca 40 ezer HUF/program. Így maradhat a körutazás vagy olyan hely aholeggyütt tudnak dolgozni az Apollo svéd-finn irodával így tele busz néha két busz megy a kirándulásokra a külföldiekkel feltöltik a hiányzó magyar utasok helyét.Pargában és Lefkadán ez így működik-bár Pargából sok Lefkadáról-a távolság miatt kevesebb kirándulás indul.Tolo tetszene nekem, ha lenne rendszeresen Olympioa, Delfi, mystra kirándulás is amit jobb külföldi csoportokkal utazási irodákkal való együttműködéssel meg is lehetne valósítani.Egyébként kéne lennie ott Apollo irodának lévén az ApollonTravel partnere is egyben és ők Toloból Olympiába is kirándultatnak ezért kizárt hogy Toloból nincs Olympia legfeljebb nem Önök hanem az Apollon Travel szervezi. Mindegy ha végzek az idegenforgalmi szakmenedzser képzéssel lesz.,mert megcsinálom a saját irodámat, lesz jó hosszú görög óriás körútunk is.Mire megcsinálom a saját irodám nem lesz válság. Jövök Toloba de olyan évben mikor a fent írt problémákat megoldják indul minden Toloból elérhető kirándulás, eg. lesz elég vendég. Remélem, nincs harag, Kedves ági! De a következetlenség nem az én asztalom, no meg nem akarásnak nyögés a vége.Volt egy bácsi aki négyszer utazott Zakynthosra abban a reményben, hogy indul Kefalóniára kirándulás,nem jutott el, mert nem indult.Ötödszörre már Kefalóniára ment.Ígymi görög irodával mentünk Kefalóniára és nem bántuk meg Zakynthosról.Bár Varga Vivien féltett minket, mert egy hölgy elment a szerbekkel Athénba és otthagyták, az útlevele meg Zakynthoszon maradt.Három nap volt még Vivien vissza tudta hozatni a hölgyet.Szeretem a Grand Tourst jobban mint az Apollon Travelt de oda és akkor utazom , ahol teljesülnek a fakultatív programok.Diszkrecionális jövedelem, motiváció, biztonság, szabad idő.A Motivációmat a programok nem kellő száma más úti célok felé vonzhatja még akkor is ha a válság és a vendégszám csökkenése nem az Önök hibája. Apollon Travel Szantiorinira senkit nem indít ez évbnen a MALÉV csődje miatt mert 120 000repjeggyel helyett most 320 000 be lenne az út átszállás és másik légitársaság miatt.Ezt első kézből tudom mert most Pargán van az az idegenvezető-László- aki Szantorinin volt hat évig és az összes környező szigetre Ő továbbította az utasokat hajóval. Én ezzel vitánkat lezártnak tekintem, ha mégis jövök Tolora majd még kérdezek de már max az apartmanról. Jónak lenni! Barátsággal: SOMA alias Sándor Tamás leendő idegenforgalmi szakmenedzser, történész-muzeológus-politológus EU pályázatíró és projektmenedzser, valutapénztáros, banki ügyintéző, cserkész külügyes.
Kedves Tamas. Vitarol szo sincs, hiszen mi is azt szeretnek amit mindenki, hogy legyen minel tobb utazni es kirandulni vagyo utasunk, hogy minel tobb kirandulas inditasara legyen lehetoseg. Nem arrol van szo, hogy nem akrjuk inditani a kirandulasokat, hiszen annak ellenere, hogy mult szombaton 6 utasunk erkezett busszal, megis inditottuk az atheni kirandulast, az Apollon utazasi iroda is athozott 4 utast ( nekik nem volt sajat kirandulasuk, es nem inditanak Olympiat ok sem az erdeklodes hianya miatt) volt 4 angol es 5 orosz utitarsunk is.
Bihari Agi Dátum: 2012-07-14 10:10:52
Herke Péter írta ekkor: 2012-07-13 22:10:41
Kedves Bihari Ági alias Agni Tolo! Július 21-én érkezünk Tolóba a Dias Zeus autóbuszával. A HELIOTOPOS tengerre néző stúdiójában (abban az egyetlenben, amit a Zeus bérel) fogunk tölteni 2 hetet. A pesti irodában február óta nem tudják kideríteni, hogy milyen a stúdió, elsősorban a konyha felszereltsége. Viló Judit adta az ötletet, hogy Önhöz forduljak a kérdéseimmel. Szóval: van-e - vízforraló, - mikro- és/vagy grillsütő, - öbbféle méretű lábas/fazék, serpenyő, - vágódeszka? - Vannak-e takarító-szerszámok: fölmosóvödör és -mop, partvis, lapát? - Kapunk-e törölközőket? Kérem, hogy minél előbb válaszoljon, amit előre is köszönök! Herke Péter
Kedves Peter. Kerem, hogy kuldjon egy uzenetet a [email protected] -ra, es amint beszeltem a tulajdonossal e-mailben fogunk onnek valaszolni. A haz zajos voltatol nem kell tartani hiszen nem mukodik benne gyorsetterem. Udozlettel Bihari Agi